Slovan Liberec – FK Pěnčín–Turnov 1:1 (0:0)

„Utkání bylo katastrofické. Bohužel jsme se nedokázali prosadil přes dorostence, které bychom měli jasně přehrávat. Dá se říct, že je to poměrně ostuda. Dokonce jsme prohrávali, ale naštěstí stihl Benek z trestného kopu alespoň vyrovnat,“ mluvil velmi zklamaným tónem hlavní trenér Turnova Jan Broschinský.

Oba týmy v utkání vystřídaly několik hráčů. Poločas skončil bez branek. Do vedení se dostali Liberečtí, kteří využili chyby v turnovské obraně. Právě defenzivní činnost zatím dělá lavičce týmu největší starosti.

„My jsme vystřídali šest lidí a abych řekl pravdu, tak se nikdo nedokázal pořádně prosadit. Vavřich prohrával souboje s o hlavu menšími obránci a i další hráči nebojovali. Pochválit tak lze snad jen Havlína a Benka. Oni jediní chtěli hrát fotbal. Na druhou půli šel do branky zkušený Cimbál, který, ač dostal branku, si ´ořval´ to, co má. Obrovské zklamání z výkonu týmu,“ pokračoval Broschinský.

FK Pěnčín–Turnov: Hyka – D. Hurt (46. Čermák), Brett, Koťátko (46. Horák), Havlín – Bělík (46. Koubek), Benek, Klíma, V. Hurt – Ševčík (46. Vavřich), Ježek (46. Kulhánek).

Šanci na reparát mají hráči již zítra, kdy se představí proti Hrádku.