Jak by jste zápas zhodnotil?
Dokud měli domácí síly, tak jsme si se soustředěnou a bojovnou obranou těžko věděli rady. Utkání jsme rozhodli ve druhé polovině a nakonec jsme bezpečně postoupili, což byl náš cíl.

Sestavu jste oproti ligovému utkání hodně proměnil. Přesvědčil vás někdo natolik, že si řekl o trvalé místo v kádru?
Teď je ještě brzy na nějaké velké hodnocení. Já si v hlavě zápas promítnu a vyhodnotím až později. Je pravda, že někteří hráči dostali šanci, aby ukázali, že mají mužstvu co dát, a že s nimi můžeme počítat. Vítězství je docela přesvědčivé, ale na druhé straně bylo v naší hře hodně nepřesností a zkažených jednoduchých věcí. Přihrávka, převzetí míče, proměňování šancí nebo nepřesnosti ve finální přihrávce. Určitě někteří hráči ukázali, že mohou týmu pomoci, u některých je vidět, že jsou po delší přestávce. Například zaviněné zraněním.

Překvapil vás někdo v dresu domácího týmu?
Já jsem je vnímal jako celek, nezaměřoval jsem se na jednotlivce. U hráčů Dvora Králové byla patrná solidní organizace hry, hlavně v obraně, kde hráli dostatečně důrazně a bojovně. Nenechali naše vysoké útočníky Pekharta s Vošahlíkem příliš hrát. Opravdu, ten důraz nám dělal dost velké problémy. I ve středu hřiště hráli bojovný fotbal, snažili se obsazovat hráče hned po ztrátě balonu. Vytvářeli takový blok, který jsme s obtížemi překonávali. Nebudu jmenovat jednotlivé hráče, protože je ani neznám, ale celkově myslím, že to mužstvo má zdravý duch.