Domácí začali zápas mírným náporem a už ve 3. minutě Marks po rohu hlavičkoval vedle. Hosté však v poli trutnovské hráče dobře obsazovali, a přestože domácí měli převahu do šancí se nedostávali. V 10. minutě se po dlouhém autu dostal do vyložené šance hostující Suchánek, ale z osmi metrů přestřelil branku. Na druhé straně zkoušeli štěstí Görnerem a Pejchal, Kasabov byl připravený.

Ve druhé pětačtyřiceminutovce měli překvapivě navrch hráči od Rozkoše a v 51. minutě po rohovém kopu míč odražený od tyče vrátil Sedláček za Šťastného záda – 0:1. Další ránu dostal Trutnov o čtyři minuty později v podobě vyloučení Kozáka. Českoskaličtí poté podnikali do domácí obrany jeden brejk za druhým, ale bez gólového efektu. Čtvrt hodiny před koncem postupoval sám na brankaře domácí Holubec, ale v rozhodujícím momentě si míč více předkopl a ztroskotal na včasném vyběhnutí Kasabova. Domácí tak poprvé v sezoně prohráli. Velkou radost z vítězství měl a průchod svým emocím po utkání dal hostující trenér, bývalý kouč Trutnova, Jan Jebavý.

Trutnov – Č. Skalice 0:1 (0:0)

Fakta – branka: 51. Sedláček. Rozhodčí: Vít ml. (Jičín). ŽK: 4:4. ČK: 1:0 (55. Kozák). Diváci: 140. FK Trutnov: Šťastný – Görner (68. Ficner), Kozák, Syrovátka, Kejzlar (75. Puš) – Pejchal, Marks, P. Makovský, Groer (46. Mařas) – Holubec ml., Kamitz. Jiskra Česká Skalice: Kasabov – Rýdlo, Kožený, Goll, Belák – Kálmán (76. Hašek), Srkal, Sedláček (90. Vít), Chmelík – Voráček, Suchánek (56. Valeš).