V krajských soutěžích Královéhradeckého kraje zaujalo nejvíc vítězství Vrchlabí 1:0 nad Lázněmi Bělohrad. V I. B třídě pak okresní derby zvládla kocbeřská Jiskra, jež zásluhou hattricku Martina Kilevníka přehrála 3:0 Bílou Třemešnou.

Velké překvapení se zrodilo v okresním přeboru. Baník Žacléř si v sezoně připsal vůbec první porážku, když padl na půdě Vítězné 1:3!

Hrálo se také na Liberecku, kde nejvíc zaujala porážka lídra I. B třídy Bělé doma proti Bozkovu (2:3). Zbylé zápasy se hrají v neděli.

Fortuna Divize C

Slatiňany – Trutnov 1:2 (1:2)

Turnov – Vysoké Mýto 3:1 (2:0)

Kolín – Náchod 2:2 (1:0), penalty 5:4

Velké Hamry – Mšeno 0:5 (0:3)

Horky nad Jizerou – Pardubice B 3:0 (2:0)

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Krajský přebor

Vrchlabí – Lázně Bělohrad 1:0 (0:0)

Dobruška – Červený Kostelec 1:1 (0:1), penalty 5:4

Sobotka – Chlumec n. C. 0:2 (0:1)

Kostelec nad Orlicí – Slava Hradec Králové 0:1 (0:0)

Vysoká nad Labem – Jaroměř 1:1 (1:0), penalty 4:5

Jičín – Libčany 2:3 (1:1)

I. A třída

Úpice – Police 2:2 (1:2), penalty 4:5

Kobylice – Trutnov B 1:2 (1:1)

Velké Poříčí – Nový Hradec Králové 5:2 (2:0)

Lokomotiva Hradec Králové – Černilov 0:1 (0:1)

I. B třída

Kocbeře – Bílá Třemešná 3:0 (2:0)

Staré Buky – Miletín 0:2 (0:2)

Skřivany – Dolní Kalná 2:2 (0:2), penalty 5:3

Nemyčeves – Dvůr Králové nad Labem B 1:4 (0:1)

Hostinné – Nepolisy 2:8 (1:1)

Okresní přebor

Vítězná – Žacléř 3:1 (2:0)

Rudník – Volanov 2:2 (1:2), penalty 3:1

Libeč – Strážné 4:1 (1:0)

Mladé Buky – Rtyně v Podkrkonoší 3:1 (1:0)

Trutnov C – Janské Lázně 2:1 (1:0)

Podhůří – Poříčí u Trutnova 2:3 (2:1)

Lánov – Hajnice 3:1 (2:0)

LIBERECKÝ KRAJ

Krajský přebor – o postup

Česká Lípa – Doksy 2:1 (1:1)

Nový Bor – Višňová 4:0 (3:0)

Krajský přebor – o sestup

Rovensko pod Troskami – Bílý Kostel 3:1 (1:1)

Chrastava – Sedmihorky 3:0 (1:0)

Hrádek nad Nisou – Frýdlant 1:1 (0:0)

I. A třída

Semily – Pěnčín 0:0

Krásná Studánka – Lomnice nad Popelkou 0:0

Doubí – Košťálov-Libštát 4:3 (3:2)

Ruprechtice – Hejnice 2:0 (0:0)

Mimoň – Desná 1:3 (0:1)

Jenišovice – Rynoltice 2:2 (1:1)

I. B třída

Bělá – Bozkov 2:3 (2:2)

Rychnov – Roztoky u Jilemnice 3:0 (0:0)

Albrechtice – Přepeře B 5:2 (2:1)

Plavy – Držkov 3:0 (2:0)

Lučany – Velké Hamry B 5:3 (2:2)

Okresní přebor

Mříčná – Libštát 3:3 (2:2)

Stružinec – Horní Branná 0:0

Jilemnice – Vysoké nad Jizerou 8:1 (4:0)

Nová Ves – Mírová 2:2 (1:1)

Poniklá – Martinice 5:1 (2:0)

Okresní soutěž

Kruh – Košťálov-Libštát C 4:2 (2:2)

Zálesní Lhota – SF Studenec 2:4 (2:4)

Tatobity – Víchová 2:5 (1:1)