Krajský přebor

Spartak Rychnov n. K. – MFK Trutnov 1:1 (1:0).

Dvořákovi svěřenci byli sice v zápase hostujícím týmem, v souboji s dlouholetým účastníkem krajského přeboru ale na nic nečekali a vrhli se do ofenzívy. Holubec ani Kamitz však své příležitosti neproměnili, a tak přišel trest. Nejprve ještě Šťastného zachránila spojnice břevna a tyče, ve 29. minutě se ale individuální akcí prezentoval kapitán Kotek a Rychnov šel díky němu do vedení – 1:0.

O přestávce si hosté měli v kabině co říct a brzy po zahájení druhého poločasu se radovali z vyrovnání. V 52. minutě byl  sice před pokutovým územím sražen Čech, nabídnuté výhody ale využil Kamitz a pohotově srovnal na 1:1. Tři body mohla nakonec brát obě mužstva, gólmani ale byli pozorní, a tak se neprosadili jak Kamitz s Marksem, tak ani na druhé straně v poslední šanci nebezpečný Kotek.

„Bod je pro nás ztrátou, po celý zápas jsme byli lepším týmem. Soupeř opět jen čekal a bránil.  Bohužel se trápíme ve finální fázi, kde buď chybí přihrávka, nebo pořádné zakončení. Nemohu říct, že kluci nebojují, naopak, ale přemíra snahy jakoby jim svazovala nohy," popsal remízový duel hostující kouč Dvořák.