Trutnov - Broumov 3:2 (3:0)

Domácí první polovinu zápasu odehráli jako z partesu, ač vyložených šancí si tolik nevypracovali. V 6. minutě Marks ideálně za broumovskou obranu vysunul Kamitze, ovšem ten ještě hostujícího gólmana Martina neprostřelil. To se poprvé podařilo až ve 20. minutě Hejnovi, který si naběhl na Kamitzův roh a hlavou parádně zavěsil – 1:0. Domácí útočník mohl o pět minut později přidat druhý gól, kdy zkoušel z těžké pozice přehazovat brankáře, ale jeho volej „mířil“ vysoko nad.

Ve 38. minutě se za hostujícími obránci objevil Holubec a bylo to 2:0. Po úniku z pravé strany a kličce vyběhnuvšímu gólmanovi pohodlnou placírkou skóroval do prázdné branky. Nejhezčí moment první pětačtyřicetiminutovky však přišel dvě minuty poté. Po faulu na Markse si míč k přímému kopu z 19 metrů postavil Kamitz a skvěle trefenou ránou napálil míč k tyči na stranu brankáře – 3:0. V poslední minutě ještě po rozehraném rohu hlavičkoval z malého vápna mimo Makovský.

Jak mohli být trutnovští příznivci spokojeni s výkonem domácího mužstva v první půli, tak zklamaní museli být z předvedené hry po přestávce. Ne že by si svěřenci trenéra Kozáka nevypracovali nějakou tu šanci na doražení soupeře, ovšem v koncovce většinu nadějných akcí doslova zadrbali. V této činnosti "vynikal" především Holubec.

Naopak hosté po přestávce pochopili, že s Trutnovem se dá hrát, začali více osmělovat a dočkali se snížení. V 59. minutě hlavičkoval po rohovém kopu mimo dosah brankáře Šťastného broumovský bek Panny – 3:1. A ze vzduchu pro Trutnov hrozilo nebezpečí i dále. Hned o minutu později měl gól na hlavě i Kotyza. V 69. minutě se do trutnovské šestnáctky vřítil střídající Hanzlík a už už chystal vyslat gólovou střelu. Těsně předtím si však míč sklepl rukou, což neuniklo pozornosti hlavního arbitra.

V 81. minutě hosté zahrávali z pravé strany hřiště standardní situace. Kapitán Možný levačkou poslal prudký míč do malého vápna Trutnova, ale ten k broumovské smůle minul jak skupinku nabíhajících hráčů, tak domácí branku. Ze vstřelení kontaktní branky se tak hosté mohli radovat až ve druhé minutě nastavení, kdy po centru Jana Schuberta hlavičkoval přesně Kotyza - 3:2. Na vyrovnání však už Broumovu nezbyl čas.

Fakta - branky: 20. Hejna, 38. Holubec, 40. Kamitz – 57. Panny, 90. (+2) Kotyza. Rozhodčí: Medlík (Hořice). ŽK: 1:2. Diváci: 230.

Sestavy - Trutnov: Šťastný – Kejzlar (62. Musil), Kozák (92. Vyhnánek), P. Makovský, Ficner – Groer (90. Korda), Marks, Kuneš, Kamitz – Holubec, Hejna. Broumov: Martin – Panny, Strelec, Pohl, Jan Schubert – Jaromír Schubert (67. Hanzlík), Šimon, Hušek, Možný – Gereg (62. Štejnar), Kotyza.

Další výsledky 4. kola

Doudleby – Kunčice 4:1
Branky: 19., 24. a 69. Schod, 37. Sršeň – 50. Bitnar z pen. Doudleby n. O.: Myšák – Chára, Bursa, Hofmann, Mareš (78. Marek Mazura) – Novotný (88. Chudý), Chochola, Jan Kráčmer, Krmaš – Sršeň, Schod. Kunčice: O. Vítek – Beneš (46. Turek), Bitnar, Bárta (46. Hornych), Jankaj – Novák, Tůma (80. Pechar), P. Vítek, Šulc – Samek, T. Charvát (46. Podzimek).

Lhota p. L. – Police n. M. 4:3
Branky: 49. Nývlt, 68. Z. Bednář, 78. a 84. Rensa – 30. Hanzl, 53. Kollert, 71. Hašek z pen. Lhota p. L.: Trubač – Kubát (37. Tužil), Pithart, Koudelka, Kučera – Vach (68. Nesvačil), Rensa, Z. Bednář (84. Kardinál), Nývlt – Švarc (60. Jedlička), Palina. Police n. M.: Kučera – Hejnyš (60. Valtera), Pášma, Pavlů, Kollert – Šnábl, Čermák, Švorčík, Hauk (80. Ansuma) – Hašek, Hanzl.

Č. Skalice – Olympia HK 3:2
Branky: 22. Valeš, 63. a 79. Suchánek – 87. Karanský, 90. (+2) Kyral. Česká Skalice: Jakl – Chmelík, Goll, Kalmán, Vít – Železov (75. Pejchal), Voráček, Franců, Sedláček – Valeš, Suchánek. Olympia Hradec: J. Mašek – A. Mašek (66. Bárta), Bělka, Špidlen, Mařas – Motyčka, Kyral, Rajnoch (72. Bezvoda), Melaga – Karanský, Olšák.

N. Bydžov B – Nový HK 0:3
Branky: 51. a 66. Dvořáček, 56. Michálek. Nový Bydžov B: M. Rohlíček – Vaněk, Prokopec, Tauchman (74. Pavlas), Šoufek – Podolník, Krois, Kolínek (68. Komárek), Václavek – Valenta (70. Jilemnický), Janouch (61. Keprta). Nový Hradec: Petera – Haken, Šlégr, Kubíček, Král (44. O. Kolář) – Seifert, Čech, Janč, Michálek - Mráz, Dvořáček.

Týniště n. O. – Rychnov n. K. 2:1
Branky: 64. Lemfeld, 89. Lochman – 53. Nosek. Týniště n. O.: Ottmar – Plašil, Lochman, Hrubý, Grim – Klamík, Černý, Linhart (83. Enoch), L. Sršeň – Sikora (46. Winkler), Lemfeld. Rychnov nad Kněžnou: Vrána – Brandejs, Pirkl, T. Mondík, Korecki – Nosek, Tichý, Stieber, Pups (86. Ludvík) – Zimmer, Dvořák.

Přepychy – Jičín 2:0
Branky: 27. Žid, 88. Bendig. Přepychy: Krunčík – Truhlář, Kollár, Bendig, Kupka – R. Chválek (91. R. Čtvrtečka), Žid, Rejchrt, Petera (89. Gois) – Javůrek, J. Chválek. Jičín: Puš – Malý, Macháček, Vejvoda, Zlámal – Gaubman, Vích, Horčičko, Michálek (87. Haken) – Bucek (66. Wojcik), Štěrba (57. L. Rohlíček).

Černilov – Náchod B 1:0
Branka: 10. Tarantík. Černilov: Maryanďuk – Zumr, P. Hrabík, Urban, Schwarzer – Novák (90. Suchov), V. Hrubý, Hušek (85. Jelen), J. Hrubý – Mindek (68. Hlína), Tarantík. Náchod B: Pišta – Výborný, Holbik, Fišer (75. Vejprava), O. Zinke – Muller, Korec (65. Plšek), Malý, Hlava – Belák, Kořínek.

1. Trutnov 4 0 0 17:6 12

2. Nový Hradec 3 1 0 12:1 10

3. Týniště n. O. 3 0 1 9:3 9

4. Přepychy 3 0 1 10:7 9

5. Olympia HK 2 1 1 11:5 7

6. Rychnov n. K. 2 1 1 6:3 7

7. Jičín 2 1 1 5:4 7

8. Černilov 2 0 2 6:7 6