Na turnaji se představilo deset družstev ve dvou skupinách – skupina A: Dosta Bystrc, Marila Příbram, FK Turnov-Pěnčín, FK Jablonec A a Bohemians 1905. Skupina B: Jablonec B, Hradec Králové, Arsenal Česká Lípa, FK Teplice a FKM Úpa. Zápasy se hrály 1× 13 minut.

V prvním duelu fotbalisté z Podkrkonoší nastoupili proti Hradci Králové a po vyrovnaném souboji si připsali první bod za remízu 0:0. Ve druhém utkání však dostali lekci 0:5 od Teplic. Naštěstí se hned do turnaje vrátili po vítězství nad Arsenalem Česká Lípa 1:0, když branku vstřelil Ondra Chráska.

Do posledního zápasu ve skupině proti FK Jablonec B, Úpa nastupovala s vědomím, že jakákoliv výhra ji posune do semifinále. Ještě pět minut před koncem vedla 1:0 po gólu Davida Bartůňka, jenže soupeř dvěma brankami otočil a Úpští stačili Chráskou už jen vyrovnat na 2:2. Semifinále jim tak uteklo jen o skóre a čekalo je utkání o 5. místo.

Soupeřem FKM Úpa byl Turnov. Po brankách Patrika Brejchy a Ondřeje Chrásky zvítězila Úpa 2:0.

Na turnaji se představili – brankář: Jan Votoček, hráči do pole: Patrik Brejcha, Josef Tošovský, Marek Tůma, David Hruška, Ondra Chráska, David Bartůněk, Josef Juriga a Aleš Starý. Družstvo vedli Jaroslav Votoček a Josef Tošovský.

Konečné pořadí: 1. Bohemians 1905, 2. Marila Příbram, 3. Hradec Králové, 4. Teplice, 5. FKM Úpa, 6. Turnov, 7.Bystrc, 8. Česká Lípa, 9. Jablonec B, 10. Jablonec A.

Hodnocení trenéra Jaroslava Votočka: „Ve velmi silné konkurenci jsme se rozhodně neztratili. S výkony chlapců jsem až na zápas s Teplicemi spokojen. Právě lekce od Teplic naše kluky asi probudila a od třetího utkání začali více bojovat. Přes velmi dobré umístění v silné konkurenci nás v zimní přípravě čeká spousta práce.“