Okresní přebor

Kocbeře – Strážné 2:2 (0:2), na penalty 2:3

Branky: Hulík, Šmíd – Stejskal, vlastní. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Prvních dvacet minut byli Kocbeřští lepším týmem, ale významnější ohrožení branky soupeře si nepřipsali. To hosté dokázali skórovat ze své první šance. Zbytek poločasu byl vyrovnaný a v závěru si domácí ještě vsítili vlastní gól. Po přestávce se hrálo na jednu branku, ale víc než vyrovnání dobře hrající Jiskra nestihla. Penalty dopadly lépe pro hosty.

Bohuslavice – Poříčí 1:2 (0:0)

Branky: Dušan Poláček – Chaloupka, Janas. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 2:2. Diváci: 40. V první půli se domácím podařilo udržet bezbrankový stav i přes vytrvalou převahu hostujícího mužstva. Ta se projevila na začátku druhého poločasu, kdy Poříčí vstřelilo dvě rychlé branky. Hra se poté vyrovnala, šance byly na obou stranách, ale domácím se podařilo pouze snížit z přímého kopu.

Staré Buky – Mostek 4:2 (3:1)

Branky: Pálinkáš 2, Makovský, Brutovský – Lashchuk 2. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 1:3, ČK: 0:1 (Zigo). Diváci: 50. Domácí začali na trutnovské umělce aktivně a od začátku diktovali tempo hry, ale do vedení se v 8. minutě z ojedinělé akce dostali hosté. Po chvíli přišlo vyrovnání a během dalších pěti minut Staré Buky skóre otočily. První poločas byl zcela v režii domácích, kteří ještě ve 30. minutě přidali třetí gólovou trefu. Na začátku druhého dějství zvýšili domácí krásnou střelou Brutovského na 4:1, a když se ještě nechal hostující Zigo během pěti minut zbytečně vyloučit, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Domácí místo dalších branek polevili a hosté z protiútoku nejnebezpečnějším hráčem hostí Lashchukem upravili na konečných 4:2.