Nový Bydžov – FKP Turnov 3:1 (2:0)

Domácí začali náporem a už v 10. minutě pálil po rohu nebezpečně na Cimbála Matějka, vzápětí Blažej přímo z dalšího rohu nastřelil tyč. Ve 20. minutě se ukázali i hosté, Jíra z trestného kopu mířil vedle domácí branky. Stále ale dalšími útoky hrozili domácí, Cimbál vyrážel tutovku Tomeše.

Ve 35. minutě se zrodila první branka – Blažejův trestný kop z půlky hřiště přelétl oba stopery a k údivu všech hráčů i diváků skončil u pravé tyče Cimbálovy branky. O sedm minut později Selinger školácky namazal domácímu Kazdovi do běhu a ten Cimbálovi nedal šanci – 2:0.

Ve druhé půli Selinger částečně napravil svou chybu a po akci Zdražila snížil střelou k tyči na 2:1. Znovu bylo oč hrát, ale domácí se nevzdávali, v 75. minutě musel jistému gólu znovu zabraňovat Cimbál.

Drama domácí nepřipustili a podruhé v zápase skórovali po standardní situaci po hlavičce Kazdy. V úplném závěru domácí brankář Cejnar nedovolil hostům ani snížit, když zneškodnil střelu Koubka.

„Sehráli jsme smolné utkání, první dva góly jsme domácím doslova darovali, rozhodovali i výborné domácí standardky,“ doplnil k utkání vedoucí družstva FKP Turnov Petr Horáček.

Branky: 34. Blažej, 41. a 78. Kazda – 70. Selinger. Rozhodčí: Hajšman, ŽK: 2:0. Diváků: 350. FK Pěnčín–Turnov: Cimbál – Selinger (81. Plátek), Jíra (60. Vavřich), Hnízdo, Vítek – Mencl, Patočka, Koťátko, Škréta – Zdražil, Koubek.