Turnov vstoupil výtečně do sezony

Turnov - Domácí fotbalisté rozhodli zápas sPřevýšovem už vprvním poločase. Poté jim stačilo kontrolovat stav. Hosté měli největší šanci na snížení těsně před poločasem, ale gólman Cimbál se vrhl Semelkovi obětavě podnohy.

11.8.2009

Divize: Pěnčín/Turnov - PřevýšovFoto: DENÍK/Libor Jakubec

FKP Turnov – Převýšov 3:0 (3:0)

Turnov musel nastoupit bez Mrklase, Selingera i Webera, přesto od počátku udával tempo hry. První šanci měli sice hosté, když Jarkovský minul těsně domácí branku, ale už v 6. minutě domácí otevřeli skóre. Zdražil vybojoval míč u rohového praporku, naservíroval jej Vackovi, který trefil za Turnov premiérový gól v soutěžním zápase. V 15. minutě už to bylo 2:0 – krásným centrem našel Moravec hlavu Škréty, který z hranice velkého vápna přehodil gólmana Petra.

Ve 35. minutě mohl další gól přidat Vacek, ale jeho technickou střelu Petr vytáhl konečky prstů. Semelka poté nevyužil 100 % šanci ke snížení a domácí udeřili ještě před poločasem potřetí. Hnízdo neúnavně doběhl balon a Škréta z jeho nahrávky opět hlavou vytěžil svůj druhý gól.

Ve druhé půli domácí kontrolovali hru, největší šance se zrodila po rohu Škréty, když Petr zázračně vyrazil Vackovu hlavičku.

„Rozhodli jsme už v prvním poločase a hosty poté k obratu nepustili. Všichni noví hráči Vacek, Petřivý i Moravec odehráli velmi kvalitní zápas. Doufáme, že se jim bude takto dařit i nadále,“ přál si po zápase vedoucí turnovského družstva Petr Horáček.

Branky: 6. Vacek, 15. a 45. Škréta. Rozhodčí: Haltuf, ŽK: 2:2. Diváků: 350. FKP Turnov: Cimbál – Petřivý, Jíra (65. Koťátko), Vokáček, Vítek – Moravec (69. Horák), Patočka, Hnízdo, Škréta – Vacek, Zdražil (85. Hurt).

Autor: Petr Ježek

11.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Průvodci, delegáti 16 400 Kč Průvodci v kulturních zařízeních PRŮVODCE/PRŮVODKYNĚ hradu, zámku. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16400 kč, mzda max. 21470 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Na pozici průvodce/průvodkyně přijmeme vhodného uchazeče, jehož hlavní pracovní náplní bude provázení a prodej vstupenek a suvenýrů., Termín nástupu: dohodou, Pracovní úvazek na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou – plný úvazek, Požadujeme:, Příjemné vystupování, Kvalitní mluvený projev, Zodpovědnost, spolehlivost, Dobré organizační schopnosti, Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, Zkušenost s provázením a v oboru cestovního ruchu výhodou, Angličtina na komunikační úrovni a znalost dalšího cizího jazyka výhodou, Nabízíme:, Práci v krásném prostředí národní kulturní památky, Platové zařazení dle nařízení vlády č.341/2017 Sb., v platném znění - 7. platová třída, 5 týdnů dovolené, Volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky, Stravenky, Výhodný mobilní tarif, Termín nástupu dohodou, Velmi různorodou práci v přátelském kolektivu, Strukturovaný životopis posílejte na e-mail svec.libor@npu.cz . Pokud máte dotazy týkající se této pracovní pozice, obraťte se na kastelána objektu Libora Švece, tel. 724 663 535.. Pracoviště: Národní památkový ústav-009 hospitál kuks, 544 43 Kuks. Informace: Libor Švec, +420 724 663 535. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 35 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař - ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KUCHAŘ - KA, Výběrové řízení se bude konat dne 26. 11. 2018 ve 14 hodin na adrese ÚP ČR Trutnov, Horská 5 (1. mezipatro)., Požadujeme: zkušenosti, zručnost, pečlivost, trestní bezúhonnost, Nabízíme: možnost ubytování, stravování, využití Wellness centra. Pracoviště: K2 invest s.r.o. - hotel pecr, 542 21 Pec pod Sněžkou. Informace: Lenka Steinerová, +420 734 287 529. Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže Gumař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: GUMAŘ - KA , Nabízíme: stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti; systém zaměstnaneckých benefitů, možnost profesního růstu., Požadujeme: fyzickou zdatnost, psychickou odolnost, manuální zručnost., Místo výkonu práce AVON AUTOMOTIVE, a.s., Rudník., Doprava z Trutnova a Vrchlabí zajištěna. V případě potřeby pomoc při hledání ubytování.. Pracoviště: Trenkwalder a.s. - rudník, 543 72 Rudník u Vrchlabí. Informace: Irena Brožková, +420 499 407 218. Výroba - Výroba Obsluha strojů 11 000 Kč Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách Pradlena. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 11000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRADLENA, Práce spočívá v přivážení prádla v "nákupních vozících" ze skladu k pračkám, přendání do praček, zvolením pracího programu, následném přendáním prádla do sušiček, rovnáním, popřípadě žehlením, či mandlováním a následném připravení na expedici, čili vyrovnáním do převozních vozíků, či košů., Práce probíhá celý čas ve stoje a bude končit závěrečnou kontrolou pracoviště., Tel. kontakt možný ve všední dny od 8.00 - 17.00 hod.. Pracoviště: Prádelna krkonoše, Kpt. Jaroše, č.p. 496, 543 01 Vrchlabí 1. Informace: Jiří Martinec, +420 737 584 491.

Fotbalisté Vrchlabí porazili Rychnov 5:2.
12

S vlastními fanoušky se vrchlabští fotbalisté rozloučili pěti trefami

Etrichovy chladné nervy zajistily Dvoru cenný bodík z Vršovic

-

Fotbalový Trutnov veze výhru z Českého ráje, Dvůr doma přehrál Benátky

Trutnov /VIDEO/ - Plnohodnotné výhry posunuly divizní fotbalisty Dvora a Trutnova do klidnějších vod aktuální tabulky.