Mužstvo, které nastupuje v divizní soutěži B, kde je po podzimní části mezi šestnácti účastníky dvanácté, na Turnov nestačilo. „Na začátek je to docela dobré. Je pravda, že soupeř přijel přímo ze soustředění, ale i my jsme v týdnu jenom běhali, a tak jsem byl až překvapený, jak všechno klapalo,“ řekl kouč Turnova Broschinský.

Dvěma brankami se v zápase prezentovala také nová posila ze sousedních Sedmihorek Robin Poul, přesto ho trenér zatím do výšin nevynáší.

„Ještě uvidíme. Robin musí hlavně potrénovat, protože divize je vyšší soutěž. Věřím ale, že se do toho dostane ještě více. Ale v zápase měl tři gólovky, dvě proměnil, takže jsem spokojený,“ dodal hlavní trenér na adresu novice v týmu.

Další branky pak nastříleli Bárta, Koubek, Benek a Randák, přičemž mnohé šance zůstaly nevyužity.

„Mladí mě překvapili nejvíce. Jak Čermák, tak Randák zahráli opravdu dobře, což mě těší,“ dodal kouč.

Branky: 18. Bárta, 41. Koubek, 74. a 78. Poul, 82. Randák, 87. Benek. FKP Turnov: Metelka Kulhánek (46. D. Hurt), Novotný (46. Čermák), Koťátko (46. Vokáček), Randák Koubek, Brett, Benek, V. Hurt (46. Bělík) Bárta (46. Vavřich), Poul.

Po dalším týdnu přípravy čekají na tým dva zápasy. Nejprve se v sobotu střetne v Doubí s domácím týmem, hrajícím I.A třídu. V neděli pak na stejném hřišti poměří síly s A dorostem Slovanu Liberec.