Lomnice – Pěnčín-Turnov B 0:6 (0:3)

Hosté měli zápas pevně v rukou už od osmé minuty, kdy se poprvé střelecky prosadili. V té době totiž úspěšně proměnil pokutový kop Jan Škréta. Lomnice, která k zápasu nastoupila oslabena, hrála druhé housle. Od většího debaklu ji navíc zachránil brankář Jezdinský. Zápas nakonec symbolicky uzavřel druhý pokutový kop, kterým Matoušek v 70. minutě upravil na konečných 6:0 pro Turnov B.

„Byl to jednoznačný zápas. Turnov měl po celou dobu více ze hry. Pro nás by pohár měl smysl, kdybychom byli kompletní. To jsme bohužel nebyli, a tak jsme nemohli konkurovat. Jezdinský nás ještě zachránil od dalších branek," řekl trenér Lomnice nad Popelkou Zdeněk Baudyš.

„Utkání jsme měli od začátku pevně ve svých rukou. Byli jsme jednoznačně lepší, dominovali jsme a už od osmé minuty jsem věděl, že vyhrajeme. Byli jsme opravdu výrazně kvalitnějším týmem," řekl k utkání hlavní trenér turnovské divizní rezervy Josef Petřík mladší.

Fakta – branky: J. Škréta 3, Matoušek, Kunst, Havel. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 0:1. Diváků: 50. FC Lomnice n. P.: Jezdinský – Vohnout (70. Košťák), Mich. Drábek, Havrda, T. Ďoubalík – Cerman, Mach (46. Dlouhý), J. Ďoubalík, M. Vojtíšek (46. D. Kraus) – Vavrinec, Tolvaj. FK Pěnčín-Turnov B: Malík – Šteffan, Matoušek, Nedošetko, Kratochvíl – Koubek, Škréta, Kunst (82. Petřík), Havel – Dlouhý, Šulc.

Ostatní zápasy: Mimoň – Č. Lípa 4:2 (2:1), Chrastava – Doksy 1:0 (1:0), Rozstání – Višňová 3:1 (1:1), Velké Hamry – Mšeno 2:0 (1:0). Předehráno: Bozkov – Sedmihorky 4:2 (2:2).

Dvojice pro 3. kolo (1. května): Mimoň – Chrastava (Vítěz utkání postupuje přímo do finále), Rozstání – Turnov B, Bozkov – Velké Hamry.