Košťálov – Desná 1:1 (0:0)

První minuta prvního jarního utkání značně kontrastovala s dalším děním úvodního zápasu. Domácí Stehlík v té chvíli napřáhl, ale jeho pokus zablokovala obrana. Zbytek úvodní pětačtyřicetiminutovky se odehrál především v „území nikoho“ a šance přicházely sporadicky. Hosté zahrozili poprvé až ve 43. minutě, ale Hlubuček mířil nad branku.

Druhý poločas začal Košťálov lépe. V 64. minutě našel Kašpar z trestňáku hlavu Cermana, který po devíti minutách pobytu na hřišti poslal svůj tým do vedení. Pojišťovací branka ale nepřišla, a tak domácí fanoušci i hráči museli skousnout čtyři minuty před koncem zápasu vyrovnání. Centrovaný míč hostujícího týmu propadl do vápna k nekrytému Hlubučkovi, který srovnal na konečných 1:1.

VTJ Rapid – Semily 5:2 (2:1)

Takto si vstup do podzimní části fotbalisté z okresního města zcela jistě nepředstavovali. Už ve třetí minutě se domácí hráči radovali z úvodního letošního mistrovského gólu. Obranu kolory pokořil kanonýr Landyš. Hned za pět minut sice dokázal Buček vyrovnat, což se mu podařilo také ve druhém poločase, kdy v 62. minutě dával na 2:2. V té době Semily myslely na kompletní obrat vývoje, ale Dospěl dvacet minut před koncem opět překlopil skóre na stranu Rapidu. Semily v závěru v touze vyrovnat otevřely obranu a Hegr s Novákem zasadili během jediné minuty dva rozhodující zásahy.

Česká Lípa B – Pěnčín/Turnov B 0:1 (0:0)

Začátek zápasu mezi rezervami vyzněl lépe pro Turnovskou, která si vytvářela příležitosti. Ty však zůstaly nevyužity, a tak udeřilo na druhé straně. Branka domácích ale nebyla pro postavení útočníka v ofsajdu uznána a o chvíli později pomohlo Turnovu břevno. Hosté se dostali do hry opět až ke konci druhého poločasu, jenže Škréta z chumlu nastřelil jen brankáře a Matoušek v postupném útoku ze strany trefil boční síť.

Druhá půle začala opět větší aktivitou ze strany Turnova, ale jak šance Nahodila, tak Zdražila skončily neúspěchem. Na druhé straně se prezentoval výborným zákrokem Hyka. Jediný gól v utkání padl v 65. minutě. Randák obdržel přihrávku ze středu pole a jeho následný centr zužitkoval na přední tyči nejlepší hráč utkání Zdražil. Domácí se sice hnali za vyrovnáním, ale hostující tým už s vypětím všech sil výsledek uhájil.

Jablonec nad Jizerou – Pěnčín odloženo na 1. května

Sedmihorky – Železný Brod odloženo na 1. května

Ostatní: Hrádek – N. Bor 0:2 (0:1), Višňová – Doksy 3:1.