Sedmihorky – Pěnčín/Turnov B 1:3 (1:1)

Oba týmy potřebovaly bodovat, aby se jim dařilo naplňovat své ambice. Nakonec se to povedlo hostujícímu celku. Začátek zápasu tomu přitom vůbec nenasvědčoval. Od úvodního hvizdu se hrál vyrovnaný fotbal a do vedení se navzdory konečnému výsledku dostali oslabení Sedmihorští, kteří postrádali značnou část sestavy. Po dvaceti minutách si naběhl na centr Bobka mladšího Špína, který ranou pod břevno otevřel účet. Ve 36. minutě ale bylo vyrovnáno. V té době totiž zúročil rychlý kontr hostů Korček. O poločase se pak Sedmihorky rozloučily s Janem Staňkem a Alešem Švarcem, kteří nedávno ukončili aktivní hráčské kariéry. I oni dva pak ale museli sledovat křečovitou hru domácích, kterou navíc hosté potrestali dvěma brankami. Nejprve skóroval z osamoceného úniku matador Zdražil, nedůslednost domácích z podobné akce vyřešil také střídající mladík Havel.

Jablonec n. J. – Košťálov 2:1 (0:0)

Domácí favorit potvrdil své postavení v tabulce. Hosté nečekaně odvolali hlavního trenéra Iva Jiříčka, kterého nahradila dvojice z B týmu Miroslav Pálka a Jiří Jiránek. Ani oni nakonec nedokázali své nové svěřence dohnat k bodovému zisku na hřišti vedoucího týmu. V prvním poločase se přitom excelentně prezentovali brankářští sokové Farský a Průcha. Stejný obrázek hry pokračoval také po změně stran. Nebojácnou hru Košťálova nakonec zbořil pokutový kop. Po faulu Kašpara si sám faulovaný Rudolf dopřál chvíli slávy a otevřel skóre. V 70. minutě pak pojistil domácím vedení po kolmé přihrávce od Vrány Brezar a jeho tým mířil za vítězstvím. Hosté se pak už dočkali jen snížení, kdy zásluhou Vohnouta dokázali Jabloneckým vsítit první gól v aktuálním ročníku. Košťálov se pak pokoušel o vyrovnání, ale výraznější šanci si už nevytvořil a zápas tak skončil jednobrankovou výhrou překvapení soutěže.

Ostatní zápasy: Hrádek – VTJ Rapid 3:0, Doubí – Ž. Brod 1:3, V. Hamry – Desná 3:6, Pěnčín – Doksy 2:0.