Košťálov – Hlavice B 2:0 (1:0)

Už ve 12. minutě vysunul Lukáš Stránský Holce, ale ten tváří v tvář exliberecké brankářské legendě Suchému neuspěl, stejně jako chvíli na to zmíněný nahrávač, jehož vybídl pro změnu Kosina. Domácí kapitán pak pálil těsně mimo, a když Holec zbrkle a nepřesně naložil s dalšími dvěma tutovkami, začala se do domácích řad vkrádat nervozita. Tu pak přece jen zmírnil Holec, který nadvakrát poslal Košťálov konečně do vedení. Ve 42. minutě postupoval na hlavického gólmana zcela sám Lukáš Stránský, ale jeho koncovka se mezi tyče nevešla.

Ve druhé půli hosté stále cítili příležitost a hra se vyrovnala. Po Vodrážkově rohu mohl vedení pojistit hlavou Zboroň, ale ten se gólu dočkal až v 68. minutě, kdy mu míč před prázdnou branku jako na zlatém podnosu neservíroval uniknuvší Karel Janata. To už ale hosté hráli bez vyloučeného Kotrmana, jenž chvíli předtím loktem úmyslně trefil do krku právě autora druhého košťálovského úspěchu. Po něm hosté rezignovali a utkání se v klidu dohrálo.

Branky: 37. Holec, 68. Zboroň. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 0:5, ČK: 0:1 (64. M. Kotrman). Diváků: 150. Košťálov: Věrný – Móro, Korda, Kmínek, Grafek – K. Janata, Kosina, Vodrážka, L. Stránský (66. Jaroš) Holec (75. Hubáček), Zboroň (75. Moravec).

V zápase se Skalicí chtěli domácí navázat na výkon v Jilemnici v minulém kole. Více branek padalo ale až ve druhém poločase.

Jablonec n. J. – Skalice 3:1 (1:0)

V jedné z prvních akcí zápasu zatáhl míč ve vápně Ďoubalík a střílený centr našel Čermáka, který protrhl střeleckou smůlu z posledních utkání. Od té chvíle domácí skalické převyšovali, ale nepřesnosti v přihrávkách znemožňovaly navýšení skóre.

Začátek druhé půle domácím vyšel parádně. Trestný kop Ďoubalíka prodloužil zády k brance J. Vrána až do sítě. V 53. minutě po dalším centru vrátil hlavou míč před branku Ďoubalík a Čermák ze dvou metrů málem protrhl síť – 3:0. Skalice se snažila hrát i dopředu, ale dobře organizovaná domácí obrana jí toho povolila pramálo. Domácí měli chuť neustále útočit a vypracovali si další šance.

Utěšenou střelu Brože s námahou vytlačil Svoboda na roh. Hlavičku Nechanského chytil konečky prstů opět bravurní Svoboda.

Šest minut před koncem se dočkali i Skaličtí. Po rychle rozehraném trestném kopu se parádní střelou do pravého růžku presentoval Aust. Do konce se již nic nezměnilo a jablonečtí hráči si mohli vychutnat závěrečný potlesk početných diváků.

Branky: 30. Čermák, 47. J. Vrána, 53. Čermák – 84. Aust. Rozhodčí: Schröter, ŽK: 2:2. Diváků: 250. Jablonec n. J.: Hančil – P. Vrána, T. Ďoubalík, Nechanský, Holeček – Hrbek (68. Peterka), Prokůpek (77. Šír), Brož, J. Ďoubalík (71. Holman) – Čermák, J. Vrána.

Letošní mizérie lomnického týmu není u konce. V Nové Vsi prohrál už šestý jarní zápas, z toho pátý v řadě.

Nová Ves – Lomnice 4:1 (2:1)

V 6. minutě vhazovali hosté aut, ale míče se zmocnili Novovesští a po nedůrazném odkopu Kose následovala penalta, kterou bezpečně proměnil Koprnický. Již za půl minuty ale následovala odpověď – přesně k tyči zavěsil V. Čapek. Lomničtí byli gólem namlsáni a během několika okamžiků mohli utkání rozhodnout ve svůj prospěch, ale dvakrát Aster ani Bernard nebyli úspěšní. Z efektivity vyučoval ve 36. minutě Horoščák, když využil domácí akci dva na jednoho. Zápas se rozhodoval na začátku druhé půle. Láska nevyužil pas před brankáře, naopak Svoboda z trestného kopu překonal z uctivé vzdálenosti špatně postaveného brankáře Kose. Hostům nepomohlo ani vyloučení domácího Nedelcheva, domácí nejprve nastřelili tyč a poté ještě přidali čtvrtou branku.

Branky: 6. Koprnický, 36. Horoščák, 59. Svoboda, 83. Bartůněk – 6. V. Čapek. Rozhodčí: Karel, ŽK: 4:5, ČK: 1:0 (59. Nedelchev). Lomnice n. P.: Kos – Mart. Drábek, Mich. Drábek, Doležal, V. Čapek – Láska, Kalousek, Bernard, Jiří Vrkoslav – Vohnout , Aster.

Hosté v oslabené sestavě jeli s vedoucím týmem I.A třídy spíše uhrát solidní výsledek, což se jim v podstatě podařilo, po prohře ale klesají až do hry o záchranu.

Mšeno – Jilemnice 3:1 (1:0)

Úvodní nápor domácích se nekonal, naopak se dobré pozice dostal Baranyk, ale mířil těsně vedle. Za tři minuty opět Baranyk nedokázal zužitkovat přihrávku Sedláka. Poté už ale začali úřadovat domácí, Brož hlavou těsně minul jilemnickou branku, Bandovu šanci kryl Tuž. Ve 35. minutě nepovedený centr špatně odhadl Tuž, míč jej přeskočil a domácí se tak dostali do vedení. Těsně před přestávkou zahrával trestný kop Brož, ale Tuž tentokrát dobře vyrazil.

V 54. minutě se míč po rohovém kopu dostal k Bandovi, který je umístil ke vzdálenější tyči – 2:0. O několik minut později mířil domácí Gottwald jen do tyče. Snížit mohl střídající Princ, ale mířil nad domácí branku. V 83. minutě využil Brož chyby hostující obrany a z těžkého úhlu prostřelil Tužeho. Čtyři minuty před koncem potom kosmeticky upravil skóre Princ po samostatném úniku.

Branky: 35. Čermák ml., 54. Banda, 83. Brož – 86. Princ. Rozhodčí: V. Brož, ŽK: 1:1. Diváků: 20. Jilemnice: Tuž – Šťastný, Skála, Hradecký, Buďárek – Sedlák, Mach, Jež, Schauer (18. Bergemann) – Tejchman (57. Princ), Baranyk (77. Mašek).