Krajský přebor

FC Olympia Hradec Králové - MFK Trutnov 3:4 (1:2).

Tenhle výsledek svěřenci kouče Dvořáka potřebovali jako sůl. K vítězství na horké půdě hradecké Olympie se ale pořádně nadřeli. Přitom už ve 13. minutě vedli díky trefám Groera s Kamitzem 0:2. Jenže poločasovou přestávku domácí borci orámovali třemi góly v řadě a rázem bylo zle 3:2. Tento šokující průběh naštěstí psychikou hostů neotřásl a už po chvíli srovnal na 3:3 útočník Čech. Deset minut před koncem se navíc míč odrazil k Marksovi a jeho rána rozhodla o velice cenných třech bodech pro Trutnov.

„Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, dobře jsme kombinovali. Domácí hrozili pouze ze standardních situací. Ukázala se morálka našeho mužstva, za což chci všem hráčům a realizačnímu týmu poděkovat," pochvaloval si kouč Miloš Dvořák.

TJ Dvůr Králové B - Sokol Kratonohy 1:1 (0:1).

Parta kolem hrajícího trenéra Hrušky chtěla na domácím hřišti poprvé vyhrát, v úvodním poločase ale mohla být ráda, že inkasovala jen jeden gól z kopačky Lesáka.

Po přestávce stejný hráč neproměnil pokutový kop, když na gólmana Švejdara zkoušel „vršovický dloubák". Jenže branku přestřelil a z protiútoku naopak udeřilo na straně druhé. Tam si míč na penaltový puntík postavil Macek a nekompromisně srovnal na 1:1. V závěru domácí dokonce sahali po vítězství. Hruškovu střelu ale zastavilo břevno a Vondroušův dravý průnik skončil ke smůle Královédvorských na tyči.

„První poločas byl z naší strany hodně špatný, soupeř mohl vést vyšším rozdílem. Po pauze přišlo zlepšení a nakonec jsme sahali i po vítězství," popsal další utkání bez vítězství dvorský lodivod Michal Hruška.