I. A třída

Vrchlabí - Bílá Třemešná 3:0 (3:0)

Před týdnem nedovolilo zápas v Podhůří odehrát počasí, na umělém trávníku ale nic okresnímu derby nic nebránilo. Domácí začali aktivněji a za snahu byli odměněni již po čtyřech minutách. Nenápadná akce před hostující šestnáctkou přinesla nečekanou střelu Rennera a vrchlabský útočník obloučkem nachytal špatně postaveného Vočku v třemešenské brance 1:0.

V dalších minutách se míč postupně stěhoval na kopačky hostů, ti se ale do šancí dostávali těžko. Domácí defenzivu dirigoval hlavně dobře hrající Zajíc, ani on by ale nezabránil utěšené ráně Hrušky, která měla sice gólové parametry, skončila však těsně mimo Šulcovy tyče.

A tak udeřilo znovu na straně druhé. Nejprve Vočka ve vápně nezkrotil míč a pohotový Vejnar mu jej ukopl přímo do sítě, po chvíli se situace opakovala, a tentokrát byl šikovnější Kraus 3:0. Ve zbytku utkání byli sice hosté lepším týmem, na Šulce v brance si ale nepřišli, a tak z derniéry vyšli lépe hráči Vrchlabí.

Fakta branky: 4. Renner, 33. Vejnar, 36. P. Kraus. Rozhodčí: Koutník. ŽK: 1:1. Diváků: 120. FC Vrchlabí: Michal Šulc - Mejsnar, Zajíc, Hawel, Miloš Šulc - Pokorný (70. O. Kraus), Fink, Vejnar (88. Horák), Kolář - Renner (85. Tauchman), P. Kraus (80. Votoček). Sokol Bílá Třemešná: Vočka - Kiss, Hažer, Jos. Kubelka, Pátý - Jar. Kubelka, Hruška, T. Kubelka, Čuboň (49. Jar. Jákl) - D. Kubelka, Hendrych.

Roman Fictum, vedoucí mužstva Vrchlabí: „V první půli jsme využili několika chyb hostujícího gólmana a naším důrazem jsme šli do tříbrankového vedení. Druhý poločas byl z naší strany chaotický, ale podržel nás Michal Šulc v bráně, což nakonec vedlo k plnému bodovému zisku."

Zbyněk Šturma, trenér Bílé Třemešné: „Je škoda, že jsme si pokazili dojem z jinak skvělé druhé poloviny podzimu. V poli jsme rozhodně nebyli horším týmem, i šancí jsme měli víc než soupeř. Ale zatímco domácí brankář nám skórovat nepovolil, náš si vybral výjimečně slabší den. Na podzim ale chytal výborně, a tak mu nic nezazlíváme."