Bozkov – Lomnice 6:2 (2:2)

Předposlední s posledním sehráli duel na novém bozkovském hřišti. V první půli šli domácí dvakrát do vedení, ale Lomnice dokázala dvakrát vyrovnat Bouškou a Štejfou. Hosté se mohli dostat za stavu 2:2 dvakrát do vedení, ale své šance trestuhodně zahodili. Ve druhém poločase pak hráli prim domácí, kterým se náramně hodila vlastní branka hostujícího týmu ze 68. minuty. Do konce zápasu pak Bozkov nastřílel další tři góly.

Doubí – Mírová 2:1 (0:1)

Utkání na umělé trávě v Doubí začalo pro vedoucí celek soutěže dobře. V desáté minutě vstřelila Mírová branku, jenže rozhodčí ji pro ofsajd neuznal. V 18. minutě se pak po rohovém kopu trefil hlavou Marek Jíra a tentokrát už byla radost oprávněná. Do konce poločasu měli hosté značně navrch, ale nedokázali své snažení dotáhnout až do sítě.

Druhý poločas byl značně nervózní. Mírová ale hrála druhé housle. Fanoušci domácího týmu hnali své hráče do útoku a vyrovnání přišlo v 78. minutě, kdy po rohovém kopu vyrazil míč přímo do zad Michalu Kovářovi gólman Mlejnek. Křeč fotbalistů Mírové byla pak dovršena v 87. minutě, kdy skóroval Páral a stanovil tak konečný účet sobotního duelu.

Frýdlant – Jilemnice 2:1 (0:0)

Začátek zápasu patřil domácím, ale ve 3. minutě zasáhl perfektně proti Kutílkovi Černý. Od poloviny první půle hosté hru vyrovnali a první z hostů se osmělil Malý, leč neúspěšně. Ve 36. minutě pak opět proti domácím zasáhl Černý a poločas tak skončil bez branek.

Druhá půle začala brankou Jilemnice, Paulů zatočil trestný kop až do sítě – 0:1. Jilemnice pak mohla svůj náskok zvýšit, ale Tonar po přihrávce Brože nevtěsnal svůj pokus mezi tyče. Domácí tak výsledek otočili. Nejprve Kutílek a následně i Šindler ze sporné ofsajdové situace vstřelili branky Frýdlantu. Jilemnice pak vrhla vše do útoku, ale už nedokázala reagovat.

Ostatní zápasy: Cvikov – Vratislavice 2:0 (0:0), Hejnice – Mi〜moň 4:2 (1:2), V. Hamry – Stráž 1:1 (1:1), Kr. Studánka – Skalice 3:3 (3:1).