Náchod – Trutnov 1:1 (1:0)

Trutnovští fotbalisté za sebou mají krátké soustředění, které zakončili úvodním duelem tradiční Zimní ligy. V souboji divizních souputníků šli do vedení hráči Náchoda, to když se krátce před přestávkou prosadil Vejprava.

Po pauze se svěřenci kouče Dvořáka snažili o vyrovnání. Už se zdálo, že se jej nedočkají, tři minuty před koncem ale přece srovnal Horák. Branky: 41. Vejprava – 87. Horák.

Jablonec n. N. U21 – Dvůr Králové 4:2 (2:1)

Zajímavého soupeře měli v sobotu hráči Dvora Králové. Ti vyzvali v jabloneckém Mšeně účastníka juniorské ligy (viz snímek) a v duelu si řádně zaběhali. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vedli 2:0.
Ač měl hostující trenér Chalupa k dispozici hodně úzký kádr, dokázali jeho svěřenci na začátku druhého poločasu vyrovnat. V závěrečné desetiminutovce ale Baumit proměnil penaltu a ještě svou výhru pojistil čtvrtým gólem. Branky: 1. Šulák, 31. Skwarczek, 78. Vodička, 89. Rozkovec – 32. Řežábek, 50. Žaba.

Liberec U21 – Pěnčín/Turnov 2:4 (1:1)

Pohledný fotbal byl k vidění v souboji dalšího účastníka juniorské ligy s divizním. Turnov si odskočil za mladíky Liberce a v utkání mohl kouč Šafář využít hned několika hráčů právě ze Slovanu.
A byli to oni, kdo se nejvíc zasloužil o vítězství 4:2. Všech šest branek se vměstnalo do rozmezí od 38. do 63. minuty. Dva góly vsítil Kmoníček, vítěznou se ukázala trefa Boušky. Branky: 38. Krejčí, 51. Kastelovič – 43. a 63. Kmoníček, 56. Havel, 58. Bouška.

Roudnice n. L. – Jablonec n. J. 4:0 (1:0)

Již v minulém týdnu odehráli přípravný duel hráči Jablonečku. Ti změřili síly s účastníkem České fotbalové ligy. Hrálo se v Heřmanicích, kde byla Roudnice na soustředění. Po vcelku vyrovnaném poločase „domácí" po pauze vyjádřili převahu i gólově. Branky: 12. Liška, 50. a 53. Svátek, 55. Mujagič z pen.