V důležitém zápase doma Trutnov selhal

Východní Čechy /DIVIZE C/ - Na domácí půdě se dařilo Dvoru Králové, který si poradil s nevyzpytatelným Turnovem.

9.4.2017

Trutnov - Pardubice BFoto: Jiří Petr

Trutnov – Pardubice B 0:4

Fakta – branky: 34. a 83. Shejbal, 36. a 45. (+1) Kovář. Rozhodčí: Cichra. ŽK: 2:0. Diváci: 210. MFK Trutnov: Šťastný – Křižovič, Makovský, Dominik Kovář, Tobiáš (46. Tauchman) – Vyhnánek (46. Mařas), Marks, Zezula (78. Turner), Kamitz (72. Šimůnek) – P. Holubec (46. J. Matějka), Kejzlar. FK Pardubice B: Hrnčíř – Jedlička, Prokopec, Pospíšil, Přibyl – Fusek (90. Slezák), Shejbal (88. D. Pánek), Zelenka (70. F. Pánek), Daniel Kovář – Řehák (78. Málek), Fousek (81. Gašpar).

Dvůr Králové – Turnov 3:1

Fakta – branky: 21. Vitebský, 33. Kruliš, 66. Podolník z pen. – 19. Petrlák. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (65. Cigánek). Diváci: 300. TJ Dvůr Králové n. L.: J. Vaníček – Picha (88. M. Otradovský), Rejl, Kruliš, Tomeš – Podolník (73. Dvořák) – Vitebský (75. Hruška), O. Vaníček, Fejk (68. Janouch), Poděbradský – O. Ujec (83. Škoda).

Vysoké Mýto – Ústí n. O. 1:1 penalty 4:2

Do ochozů stadionu ve Vysokém Mýtě se přišlo na atraktivní utkání podívat takřka 600 stovek diváků, kteří viděli vyrovnaný zápas do poslední minuty. Na brzký gól domácího Hocka odpověděl Nágl. V rozstřelu exekutoři Mýta nechybovali, zatímco hosté dvakrát.

Fakta – branky: 2. Hock – 30. Nágl. Rozhodčí: Brychta (Kunčina). ŽK: 2:4. Diváci: 585. Poločas: 1:1. SK Vysoké Mýto: Zavřel – Hock, Kouřil, Dvořák, Živný (46. Žák) – Rezek (72. Mach), Wimmer, Kopřiva, Tomášek – Fikejz, Štěpánek. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Chleboun, Strnad, Langer – Opina (66. Kukla) – Vaňous (88. Heger), Falta, Souček, Smejkal (90. Skalický) – Nágl.

Živanice – Kratonohy 1:0

První půle větší šanci nenabídla. Za to v 70. minutě hořela tráva. Nejdříve se neprosadil M. Ujec a pak Tulach orazítkoval břevno a tyč najednou. V 84. minutě se skóre poprvé a naposledy pohnulo, když se trefil z voleje Janecký.

Fakta – branka: 84. Janecký. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Sokol Živanice: Volšík – Novotný, Motyčka, Buriánek (76. J. Novák), Norek – T. Kakrda (68. Janecký), Herzán, Polák, Hundák (46. Gorol) – M. Ujec (89. Sůra), Petrus (90. Trupl). FK Kratonohy: Ordelt – Haupt, Strasser, P. Drozd, Kejmar – Tulach, Franc, D. Novák, V. Pražák – Jiroutek (55. Habrman), Peterka.⋌

Letohrad – K. Hora 5:0

Drtivá výhra zapustila kořeny už v prvním poločase.

Fakta – branky: 11., 35. a 86. Kabourek, 17. Černohorský, 77. Konečný. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:2. Diváci: 130. Poločas: 3:0. FK Letohrad: Ehrenberger – P. Štěpán, Krystl, Kail, Macek – Černohorský (68. Slodičák), Vaniš, Tichý, Lorenc (60. Procházka) – Čada (76. Konečný), Kabourek (88. J. Štěpán)

Ostrá – Náchod 3:0

Fakta – branky: 28. a 69. (z pen.) Herzán, 53. Hochmeister. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 3:4. Poločas: 1:0. FK Náchod: Hladík – Runkas, Kábrt, Schärfer (80. Bareš), Malý – Moravec (76. Pípek), Káva, Brich, Vaněček, Simon (65. Jimmy) – Omovie. Další výsledky: P. Kopanina – Čáslav 1:1, pen. 4:2, Kolín – Chrastava 4:0

9.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

PLZEŇSKÉ SPRINTY. Plavkyně Martina Elhenická prožila na západě Čech krásný víkend.

Český rekord a zlatý hattrick. Elhenická zářila ve městě piva

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

V kraji zvítězilo ANO, skokany jsou Piráti a SPD. Trpkou porážku prožívají STAN

Královéhradecko, Trutnovsko - O vítězi letošních sněmovních voleb je rozhodnuto. V Královéhradeckém kraji, stejně jako ve všech ostatních, s velkým náskokem vyhrálo hnutí ANO (31,77 %) vedené Klárou Dostálovou. S obrovským odstupem za ním skončila ODS (11,56 %) s lídrem Ivanem Adamcem.

Basketbalistky daly stovku posledním Strakonicím

Trutnov - Basketbalistky BK Loko Trutnov si s přehledem poradily s posledním celkem ligové tabulky, strakonickým U19 Chance. Po výsledku 107:51 si připsaly třetí vítězství v sezoně.

FOTBALOVÝ servis: Debakl Vrchlabí v Jaroměři

Trutnovsko, Pojizeří - Fotbalový podzim pokračuje víkendovými zápasy v celém regionu, od celorepublikové Divize až po okresní soutěže.

Nevylučuji předčasné volby, řekl Böhnisch. Ze sněmovny po 14 letech vypadl

Trutnov - Po čtrnácti letech se s Parlamentem České republiky loučí Robin Böhnisch z Trutnova. Poslancem byl člen strany ČSSD od roku 2003, po celorepublikovém krachu sociální demokracie však pro Královéhradecký kraj zbylo jediné místo, které obsadil její náchodský lídr Jan Birke. Čtyřicetiletý Böhnisch tak zůstal za branami sněmovny.