Branky stříleli pouze H+H+H

Trutnov – Hradec Králové 3:9 (branky: Hanzlíček 2, Horváth). Trutnovským nevyšel vstup do utkání a brzy prohrávali 0:5. Snížení na dvoubrankový rozdíl sice vrátilo hráčům naději na zvrat, ten se ale nakonec nekonal.

Trutnov – Náchod 4:2 (branky: Hradecký 3, Horváth). Hrdinou utkání s Náchodem byl David Hradecký, který do té chvíle v ZHL ještě nevstřelil žádný gól. Tentokrát ale zazářil hattrickem.

Trutnov – Rychnov n. K. 2:1 (branky: Hanzlíček 2). Jen vítěz utkání mohl brát bronz z celé ZHL a po gólu na 0:1 byl blíže soupeř. Skvělé zákroky Matěje Šimůnka v brance a dvě trefy Josefa Hanzlíčka ale zajistily důležitý obrat.

Sestava OFS Trutnov: Šimůnek – Machač, Svoboda, Horváth, Hradecký, Strasser, Podrazil, Hanzlíček, Procházka, Jedlička, Mařík.

„Na úvodním turnaji v Jaroměři se kolektiv teprve seznamoval a získal pouhý bod. V Třebši již tým turnaj vyhrál se ziskem devíti bodů. Mohli jsme tak zabojovat o dobré umístění, a to se nám v Rokytnici také povedlo. Chtěli bychom poděkovat všem hráčům za skvělý přístup a za bojovnost, kterou se prezentovali během celé halové ligy. Poděkování patří také všem rodičům a vedení OFS Trutnov za podporu v mládežnickém fotbale a možnost pro naše hráče se těchto kvalitních turnajů účastnit," zhodnotili účast v letošní ZHL trenéři výběru U10 Jan Horváth a Stanislav Mlejnek.

Dan Navrátil v ZHL nejlepším hráčem

Trutnov – Hradec Králové 4:1 (branky: Navrátil 2, N. Sováková, Kalenský). Už před úvodním duelem turnaje měli trutnovští hráči jistotu prvenství v ZHL. Přesto hráli zodpovědně s obrovským nasazením a výběru Hradce nedali sebemenší šanci.

Trutnov – Náchod 4:3 (branky: N. Sováková 2, Navrátil, Čáp). Náchod v polovině utkání vedl 3:1, přesto Trutnovští vyvinuli velké úsilí, dostali soupeře pod tlak, vyrovnali a dvacet sekund před koncem vstřelili vítězný gól!

Trutnov – Rychnov n. K. 6:3 (branky: N. Sováková 2, Navrátil 2, Kalenský 2). Také v posledním duelu Trutnov prohrával 1:3, pak ale ukázal neskutečnou ofenzivní sílu a touhu utkání otočit a zvítězit.

Sestava OFS Trutnov: Straka – A. Sováková, Pakostová, N. Sováková, Navrátil, Hampl, Šklíba, Kalenský, Čáp.

„Poslední turnaj se nám výsledkově povedl a zaslouženě jsme ho vyhráli. Hra vždy ideální nebyla, ale srdíčko měl tým na správném místě a o vítězství se vždy porval a dokonale využil svých předností. Navíc jsme získali i jedno individuální ocenění, Daniel Navrátil (menší snímek) byl v anketě ostatních trenérů vyhlášen nejlepším hráčem celé ZHL. Bylo mi ctí stát na lavičce takovéhoto kolektivu. Chtěl bych poděkovat všem hráčům, tedy i těm, kteří se zúčastnili předešlých turnajů a nebo byli jen v širší nominaci, rodičům, se kterými se mi výborně spolupracovalo, a v neposlední řadě vedení našeho OFS za vytvoření podmínek pro práci s talentovanou mládeží," ohlédl se za účastí v ZHL trenér Tomáš Navrátil.

(ofs, to)