Okresní pohár

FK Poříčí - Jiskra Kocbeře 3:0 (1:0).

Úvodní duel nabídl střetnutí dvou úspěšných celků z okresního přeboru. V pěkném a slušně hraném utkání zaslouženě zvítězili domácí, kteří si přece jen dokázali vypracovat více brankových příležitostí. Jednu dokázali proměnit v prvním a další dvě ve druhém poločase. Přesto je třeba říci, že porážka 0:3 je pro hosty s přihlédnutím na jimi předvedenou hru poměrně krutá. Tak jako tak domácí vyřadili loňského vítěze okresního poháru a mohou se sami těšit na velké finále.

Fakta, branky: Horák 2, Janas. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Jiskra Kuks - MFK Trutnov B 2:4 (2:4).

Druhé semifinále mělo jasného favorita. Byla jím rezerva Trutnova a utkání s ní se stalo pro domácího účastníka IV. třídy velkým svátkem. Vyzyvatel sice nemohl počítat s několika oporami, přesto se soupeřem odehrál kvalitní partii. První obrovská šance patřila Kuksu, Prokůpek ale zcela opuštěnou branku netrefil. Produktivní hosté tak trestali a ze čtyř šancí vytěžili stejný počet branek v rozmezí od 6. do 23. minuty. Trefili se Maňuch, Poznar, Skuček, Kulda, a zdálo se být rozhodnuto. Jenže ještě do přestávky snížili na dvoubrankový rozdíl Coufal s Prokůpkem, a kdyby prvně jmenovaný místo břevna trefil mezi tyče, mohlo z toho být po pauze pořádné drama.

To ale o poznání kvalitnější sestava Trutnova ve druhém poločase nepřipustila a utkání dovedla k očekávanému vítěznému konci.

Fakta, branky: Coufal, Prokůpek - Maňuch, Poznar, Skuček, Kulda. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 0:1. Diváků: 70.