Plavy - Rokytnice 1:0 (0:0)

Po domácí prohře tentokrát přišla porážka z venku. V Plavech se hrál velmi nepohledný zápas, ani jeden z týmů si nemohl dlouho vypracovat příležitost a poločas skončil bez branek. Ani po změně stran se nedokázal ani jeden z týmů dostat k brankové příležitosti. Nakonec však přišla u hostů a domácí hráči tak v 87. minutě dokázali vstřelit jediný gól zápasu. Rokytnice tak po slibném startu dvakrát nešťastně prohrála a reputaci si bude jistě chtít spravit v dalším kole v derby s Víchovou.

Víchová - Mšeno B 1:5 (0:4)

Domácí hráli špatně. Jejich malátnou hru v prvním poločase potrestali hosté hned čtyřmi brankami, a tak bylo o přestávce prakticky rozhodnuto. Po změně stran se domácí přeci trochu osmělili a chvílemi byli téměř rovnocennými soupeři. Nutno říci, že jim v tom hosté pomohli tím, že v závislosti na vývoji utkání lehce polevili. V 75. minutě vstřelil P. Hartig st. dokonce čestný úspěch, ale poslední slovo měli hráči Mšena. Ti dali výsledku v 88. minutě konečnou podobu. Domácí tak dál čekají na první vítězství v aktuální sezoně a se ziskem jediného bodu jsou poslední.

Zásada - Rovensko 1:1 (0:0)

První poločas byl vyrovnaný. Rovensko povzbuzené třízápasovou vítěznou šňůrou trefilo zásluhou D. Malého břevno a ani další šance nedotáhlo do konce. Po přestávce sice převzali iniciativu hosté, ale také se trápili s koncovkou. Nakonec se dostali do vedení po chybě rovenské obrany a když už se zdálo, že domácí zápas vyhrají, nacentroval střídající V. Mencl na kopačku Hanzlovi, který v nastaveném čase vyrovnal. Hosté tak už čtyři zápasy v řadě neprohráli.

Jeníšovice - Nová Ves 0:3 (0:1)

Nedaří se, nedaří. Novou Ves v nováčkovské sezoně decimují zranění, což byla opět hlavní příčina neúspěchu. Na hřišti dalšího nováčka z Jenišovic se hostům nedařilo. Vázla jim kombinace a nedokázali si vypracovávat šance. Nakonec v prvním poločase jednou inkasovali a když domácí ve druhém vstřelili další dva góly, zaslouženě si došli pro vítězství.

Ostatní zápasy: Držkov - Ž. Brod B 4:1 (2:1), V. Hamry B - Ruprechtice 1:1 (0:1), Kokonín - Lučany 1:1 (0:0).