Rovensko – Zásada 1:0 (0:0)

Utkání mělo favorita v hostujícím výběru, ale byli to domácí, kteří byli lepší. Jejich neslavnou disciplínou se však stalo zahazování šancí, a tak skončila půle bez gólu. Po změně stran měli více ze hry hráči Zásady, ale když se v 77. prosadil Štěpnička, bylo jasné, že už Rovensko vyhraje.

Mšeno B – Víchová 8:0 (4:0)

Úvodní dvacetiminutovka branku nepřinesla. Hosté po většinu utkání bránili, domácí se poprvé prosadili po pěkné kombinaci a když ve 40. minutě vstřelili už třetí branku, bylo prakticky po zápase. Mšeno B po změně stran zdecimovaný hostující tým dorazilo dalšími čtyřmi brankami. Hosté navíc ani jednu ze čtyř větších šancí nezakončili.

Nová Ves – Jeníšovice 3:4 (2:1)

Nová Ves v důležitém, prvním domácím jarním zápasu, neudržela slibný náskok. V utkání vedla už 3:1, ale hosté také díky dvěma pokutovým kopům duel otočili a všechny body si odvezli. V souboji nováčků tak zbyly oči pro pláč hráčům ze Semilska. K vítězství tentokrát byli opravdu hodně blízko.

Ostatní zápasy: Železný Brod B – Držkov 6:1 (2:0), Rokytnice – Plavy odloženo, Ruprechtice – V. Hamry B 8:1 (4:0), Lučany – Kokonín 2:4 (2:1).

V úterním vydání přineseme ohlasy trenérů z divize i krajských soutěží na víkendová kola a fakta k zápasům I. B třídy.