OKRESNÍ PŘEBOR
ŠLÁGR KOLA: Vítězná – Vrchlabí 3:3 (1:1), penalty 1:2
Fakta – branky: 43. V. Robek, 46. Balghouthi, 74. Tichovský – 19. Cink, 65. Zarebski, 90. Hladík. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 3:2. ČK: 1:1 (86. Andrle – 86. Janoch). Diváci: 35. Sokol Vítězná: Ulrych – Pivoňka, Čechovič, S. Robek, Tichovský (89. Kňourek) – Černota, Hlavatý, Andrle, Krákora – V. Robek, Balghouthi. FC Vrchlabí B: Tuž – P. Hladík, J. Zajíc, Cink, Jech (70. Kršík) – Blažej, Šafář (51. Montagna), M. Šulc, Janoch – Tauchman, Blažek (61. Zarebski).
V hodně rušném a na góly bohatém utkání se jako první střelecky prosadili hosté, ale jejich soupeř stav otočil dvěma trefami rámujícími poločasovou přestávku. Za stavu 3:2 Vrchlabští neproměnili pokutový kop, přesto se v poslední minutě vyrovnaní dočkali zásluhou branky Hladíka. Nakonec byl lídr tabulky šťastnější i v penaltovém rozstřelu.

Mostek – Žacléř 2:5 (1:2)
Branky: 19. J. Polák, 52. Vojtíšek – 30. Mádle, 40. a 86. Brožek, 66. J. Těžký, 74. Pek. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Souboj týmů z opačných pólů tabulky rozhodl favorit až třemi góly v závěrečné půlhodině.

Trutnov C – Poříčí 0:3 (0:0)
Branky: 73. Killar, 79. Jandera, 88. Potoček. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 1:3. Diváci: 160. Fotbalisté z Poříčí si v derby připsali již sedmé vítězství v řadě. Proti snaživému soupeři se ale dlouho střelecky trápili.

Rtyně – Hajnice 3:1 (1:0)
Branky: 10. a 55. Hoffman, 61. R. Černý – 80. Šereš. Rozhodčí: P. Šolc. ŽK: 2:3. Diváci: 55. K zaslouženému vítězství domácího Baníku nejvíc přispěl střelec dvou branek Martin Hoffman.

Volanov – Strážné 1:4 (1:1)
Branky: 10. Ondruška – 37. a 69. Balcar, 49. a 57. Kouřil. Rozhodčí: Žák. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Po vyrovnaném prvním poločase se v tom druhém již prosazovali pouze hostující fotbalisté.

Bohuslavice – Podhůří 3:4 (0:3)
Branky: 54. a 77. Škop, 88. Eflér – 12. Smejkal, 24. P. Přívratský, 43. D. Zdržálek, 55. Mlejnek. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Hartečtí odehráli skvělý první poločas, po přestávce se ale o vítězství strachovali do poslední minuty.

Janské Lázně – Malé Svatoňovice 3:0 (2:0)
Branky: 12. J. Hradecký, 21. J. Stránský, 62. Hromádko. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:0. Diváci: 30. Utkání dvou na jaře se trápících mužstev bylo rozhodnuto již po dvaceti minutách. Domácí dokázali vstřelit dvě rychlé branky, na které již předposlední celek tabulky odpovědět nedokázal.