OKRESNÍ PŘEBOR

Rtyně – Kocbeře 2:0 (1:0). Branky: Žďárský, Černý. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 4:2, ČK: 1:0 (Turek). Diváků: 60. V poslední minutě poločasu se ujal domácí tým vedení brankou Žďárského a po pauze přidal druhou trefu Černý. Hosté poté neproměnili pokutový kop, z dalších šancí mířili do břevna a tyče. I proto nakonec domácí vydřeli zasloužené vítězství, ačkoliv soupeř působil fotbalovějším dojmem.

Staré Buky – Vítězná 3:4 (1:0). Branky: Kaplan, Korec, Živný – Pohořelý, Vágner, P. Čechovič, Marel. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 5:3, ČK: 0:2 (L. Čechovič, Hlavatý). Diváků: 80. Totální propadák domácích. V 85. minutě vedly ještě Staré Buky 3:1 a nakonec se radovali šťastnější hosté, kteří i v devíti hráčích dokázali výsledek otočit.

Dolní Kalná – Vrchlabí B 2:2 (1:1), na penalty 3:2. Branky: D. Ježek, J. Jiřička (z pen.) – Vejnar, Stejný. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 2:4. Diváků: 100. Domácí byli v úvodní čtvrthodině lepší a šli po střele Ježka do vedení. Poté ale převzali iniciativu hosté a podařilo se jim zaslouženě vyrovnat. Ve druhém dějství pokračovali Vrchlabští v tlaku a odměnou jim byla parádní branka na 1:2. Další šance jim zlikvidoval vynikající gólman Junek a to je nakonec stálo body. V závěru domácí z penalty vyrovnali a mohli nakonec brát i tři body. V penaltové loterii dominovali dva domácí borci, gólman Junek a střelec Jiřička.

Podhůří – Lánov 2:2 (1:0), na penalty 5:4. Branky: D. Zdržálek, E. Zdržálek – Hájek, Tošovský. Rozhodčí: Teichmann. Bez karet. Diváků: 200. Domácí rozehráli derby ve velkém stylu, vynutili si místy až drtivou převahu a hosté jen s obtížemi odvraceli množství šancí Harty. Výsledkem prvního poločasu byly čtyři nastřelené tyče a jeden gól v síti Lánova. Ve druhé půli se hra vyrovnala a oba týmy vstřelily po brance. Když už se zdálo, že si domácí připíší všechny body, Lánovští v zoufalém závěrečném náporu dokázali v předposlední minutě vyrovnat a šlo se na penalty. V nich byli šťastnější domácí a po zásluze mají dva body.

Bohuslavice – Svoboda 3:3 (2:1), na penalty 0:2. Branky: Poláček, Stránský, Kracík – Bednařík, Doležal, D. Mucudis. Rozhodčí: Kocurek. ŽK: 1:2. Diváků: 40. V utkání úrovně spodní části „okresního přeboru“ domácí dvakrát vedli a o vítězství přišli dvě minuty před koncem. Z penaltového rozstřelu bod navíc získali hosté, když domácí netrefili ani jednou branku.

Kunčice nad Labem – Horní Staré Město 1:4 (0:2). Branky: T. Jílek – Machalík 2 (1 z pen.), Skuček, Kulda. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 2:0. Diváků: 50. Domácí si na začátku zápasu vytvořili dobré příležitosti ke vstřelení branky, ale nedokázali je úspěšně zakončit. Větší vyzrálost hostů rozhodla o jejich vedení v poločase. V 70. minutě dokázali hráči Kunčic vstřelit branku a pokusili se zápas zdramatizovat, ale další dva přesné zásahy hostů rozhodly o jejich jasné výhře.

Strážné – Hostinné 2:1 (2:0). Branky: Skrbek, Absolon – Smetana. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 0:2. Diváků: 120. Favorizovaní hosté začali velmi sebevědomě, ale domácí mužstvo soustředěnou obranou náporu odolalo a naopak se po pěkném centru ujalo brankou Skrbka vedení. Hra se pak odehrávala především mezi šestnáctkami. Ještě před poločasem ale Strážné zvýšilo náskok po krásné akci na jeden dotek. Ve druhé půli byli hosté lepší, ale příliš brankových šancí si nevypracovali. Po neproměněných protiútocích domácích to bylo Hostinné, které snížilo. Závěrečný nápor hostů ale vyrovnání nepřinesl.