Už tuto sobotu se na osmi stadionech odehrají duely 20. kola FORTUNA:LIGY, která právě o tomto víkendu končí svou dlouhou zimní přestávku. Na východě Čech se v neděli uskuteční divácky atraktivní souboj královéhradeckých Votroků s pražskými Bohemians (15.00).

Hradec na podzim
Hradci začíná jaro: Nadějná příprava, zkušené opory i nová gólmanská jednička

Nepůjde však zdaleka o jediný fotbalový duel, který budou moci sportovní nadšenci navštívit.

Pozvánka na sobotní utkáníPozvánka na sobotní utkáníZdroj: fcvrchlabi.czTýmy napříč všemi výkonnostními kategoriemi budou pokračovat v zimní přípravě a samozřejmostí jsou také přípravná utkání.

Jedno velice zajímavé bude v sobotu od 11 hodin hostit umělý trávník ve Vrchlabí. Dostaveníčko si zde dají druholigová rezerva pražské Sparty a třetiligová juniorka Jablonce nad Nisou. Ve hře bude i domácí FC. Účastník I. A třídy vyzve v neděli od 14.00 na stejném místě soupeře z Lázní Bělohrad.

Nedělní 16. hodina pak v Lomnici nad Popelkou nabídne zajímavou konfrontaci fotbalistů Dolní Kalné a Železnice.

Na umělém zeleném pažitu se měl představit také divizní Trutnov. Plánované utkání s třetiligovou rezervou Hradce Králové bylo ale na poslední chvíli zrušeno. Přesto již svěřenci trenéra Vladimíra Markse stihli odehrát tři přípravná utkání. Porazili Jaroměř 4:2, přehráli Červený Kostelec 4:0 a naposledy remizovali 1:1 s Náchodem.

Góoooooool.
Anketa Gól roku 2023: Která z těchto pěti nádherných tref se vám líbí nejvíce?

Pro připomenutí se sluší dodat, že jarní část Fortuna Divize C odstartuje v sobotu 9. března, stejně tak krajský přebor a I. A třída, obě skupiny I. B tříd mají úvodní jarní kolo naplánované na víkend 23. - 24. března.

Víkendový program přípravných utkání

Sobota 11.00
Sparta Praha B - Jablonec nad Nisou B (UMT Vrchlabí)

Sobota 14.00
Trutnov - Hradec Králové B (ZRUŠENO)

Neděle 14.00
Vrchlabí - Lázně Bělohrad (UMT Vrchlabí)

Neděle 16.00
Dolní Kalná - Železnice (UMT Lomnice n. P.)