Velim – FKP Turnov 3:1 (1:0)

Hosté začali aktivně, ale centr Moravce poslal Rumler nad branku a následující šanci chytil domácí brankář Svoboda. Postupně převzali otěže zápasu Velimští. Ve 14. minutě se ujali vedení střelou Urbana, kterého neobsadil Rumler. Další velkou šanci vyrazil Cimbál na roh, střela Váchy šla mimo a Snop přehodil Cimbála, ale naštěstí i branku.

Druhý poločas hosté znovu zapnuli, ale Patočkovu šanci zmařil Svoboda a šance uzdraveného Zdražila šla nad. Za to přišel trest z domácí strany – Vácha naservíroval míč Hruškovi, ten byl sám před Cimbálem a šanci využil – 2:0. Naději pro hosty vykřesal o šest minut později Patočka, který placírkou zužitkoval přihrávku Mrklase z pravé lajny. Cimbál hned vzápětí zmařil 100% šanci Antošovi a vyrovnat mohl Mrklas, ale ve vyložené šanci netrefil míč. V 71. minutě rozhodl o výhře domácích Kacafírek, který uklidil po rohu míč hlavou přímo do šibenice. Další šance domácích poté ještě likvidoval Cimbál.

Branky: 14. Urban, 56. Hruška, 71. Kacafírek – 62. Patočka. Rozhodčí: Vítek, ŽK: 2:2. Diváků: 100. FKP Turnov: Cimbál – Selinger, Vokáček, Jíra, Škréta – Moravec, Patočka, Hnízdo, Rumler (62. Vacek) – Zdražil (75. D. Hurt), Mrklas (82. Kusák).