Žižkov B - Letohrad 1:0

Slabá divácká kulisa sledovala výhru žižkovské rezervy, kterou výrazně posílil Luděk Stracený. Letohrad na svého soupeře vlétl, ale své šance neproměnil. Naopak Žižkov se z jediné šance prosadil. Ve 33. min. dostal prostor zkušený Stracený, placírkou obstřelil brankáře Kykala – 1:0. Letohrad celý druhý poločas tlačil, jenže šance nevyužil. Nejblíže gólu byl D. Stejskal, jenž tak dlouho ve vápně váhal se střelou, až mu míč sebral domácí gólman.

Fakta – branky: 33. Stracený. Rozhodčí: Bureš (Klatovy). ŽK: 1:2. Diváků: 53. Poločas: 1:0. FK Viktoria Žižkov B: Bartalský – L. Hruška, Bíško, Novák, Demjan – Houžvička (64. Knobloch), Vukadinovič, Folwarczný, Hušbauer – Kučera T., Stracený. FK OEZ Letohrad: Kykal – Hynek, Strasmeier, Valta, Řehák – Hundák, Čada (74. M. Stejskal), D. Stejskal, Adam – Ujec, Kočí.
Karel Havlíček, trenér FK OEZ Letohrad: „Odehráli jsme výborné utkání, bohužel nás trápí koncovka. Celý druhý poločas jsme byli lepší, ale bohužel jsme nedali ani ty nejvyloženější šance.“

Králův Dvůr - Náchod-Deštné 4:1

Velmi důležité utkání pro oba týmy rozehráli lépe domácí, kteří se uklidnili brankou pět minut před přestávkou. Hostující fotbalisté pak nezachytili nástup do druhé půle a už ve 47. min. inkasovali z kopačky Dochtora podruhé. Jiskru naděje pak vykřesal snížením náchodský Jandík, ale to bylo ze strany hostů vše. Definitivní naději vzali domácí Náchodu dvěma slepenými góly v 73. a v 74. minutě utkání.

Fakta – branky: 40. Fulín, 47. Dochtor, 73. Petr, 74. Fikejz – 52. Jandík. Rozhodčí: Černý (Praha). ŽK: 2:3. Diváků: 120. Poločas: 1:0. FK Králův Dvůr: Votruba – Hybš (29. Dochtor), Klička, Fulín, Bureš – Podzemský, Fikejz, Petr, Bláha – Tlustý, Sklenář (39. Spurný). FK Náchod–Deštné: Florián – Hudec, Kopřiva, Jandík, Gross (52. Malý) – Čech, Kaplan (42. Jirman), Kopecký, Nejman – Merganc, Vodehnal (63. Kotal).
Pavel Krupka, trenér FK Náchod–Deštné: „Výsledek hovoří za vše. Domácí nás předčili v nasazení, v bojovnosti i v důrazu, což na nás tentokrát stačilo.“