1. A třída

Vrchlabí – Hořice 1:1 (0:0)
Papírové předpoklady stavěly do role favorita domácí tým, ale vrchlabští hráči se v neděli nepotkali s formou. Ve vyrovnaném utkání se tak do vedení dostali hosté, kteří v 64. minutě vytvořili skrumáž před Šulcem, míč se odrazil k Nálevkovi a ten z hranice vápna prostřelil domácího Šulce. Hořická radost však vydržela jen tři minuty. Pak totiž domácí zahrávali standardní situaci a přesná hlavička P. Krause znamenala dělbu bodů.

Dvůr Králové B – Kratonohy 5:2 (4:2)
Sérii pěti zápasů bez bodu se v neděli podařilo přerušit hráčům dvorského béčka. V posílené sestavě ale mohli nováčkovi nastřílet i daleko víc než pět branek. Po hlavičce Bartoníčka a blafáku Urbana svítil na tabuli stav 2:0 už v 6. minutě. Za hosty snížil Nun, Dvorákům však do přestávky vyšly dvě standardky, které zakončovali Novotný a Urban. Naději Kratonoh ještě před odchodem do šaten oživil gól Hamáka. Domácí tým si ale žádné další komplikace nepřipustil. Urban v 64. minutě po individuální akci zkompletoval svůj hattrick. Hosté v závěru utkání nedali penaltu.

Dobruška – Trutnov B 3:0 kontumačně (?)
Osm hráčů trutnovské juniorky do sobotního rána skolila střevní viróza, která měla za následek, že parta trenéra Cermana nakonec na utkání do Dobrušky neodjela.

1. B třída

Stará Paka – Janské Lázně 0:4 (0:2)
Utkání plné gólových šancí na obou stranách se hrálo pod taktovkou technicky lepších hostů. Jejich první gól vsítil ve 20. minutě Koblížek střelou z dvaceti metrů na vzdálenější tyč. Do poločasu na 2:0 zvýšil svým devátým gólem v sezoně Kult, který poslal míč do sítě po rohu Němečka. Mezitím však domácí trestuhodně zahodili několik šancí na vyrovnání. Druhý poločas se hrál již nahoru dolů. V 62. minutě Kuric vyzval ke skórování Dvořáka st. Ten nezaváhal a přehodil vyběhnutého Musila. V další části zápasu měli opět několik příležitostí domácí, ale opět bez úspěchu. Skóre tak uzavřel gól Němečka přímo z rohového kopu.

Mladé Buky – Milíčeves 3:2 (3:1)
Třináctá sekunda a nováček vedl 1:0! Bleskový domácí úder měl na svědomí Síč, který po narážce proběhl mezi zkoprnělými obránci soupeře a skóroval. Za vítězstvím Mladobučtí kráčeli dál a komplikace jim nezpůsobila ani vyrovnávací branka. Už ve 20. minutě totiž opět vedli, kdy se po rohovém kopu prosadil hlavičkou Horák a vzápětí pozici nováčka do poločasu ještě vylepšil svou druhou brankou v utkání Síč, který proměnil penaltu. Možnost zahrávat pokutový kop měli ve druhém poločase i hosté po faulu brankáře Štěpána a podařilo se jim snížit na rozdíl jediné branky. Avšak do nějakého hektického závěru Mladobučtí soupeře nepustili.

Miletín – Mostek 1:0 (1:0)
Podzvičinské derby rozhodla osmá minuta, kdy padla jediná branka utkání. Domácí zahrávali rohový kop, který propadl přes několik hráčů až na zadní tyč k Urbanovi a útočník Miletína jen nastavil nohu. Svěřenci trenéra Lebedy předvedli chabý výkon, který ve druhém poločase sice trochu zlepšili, jenže s jedinou střelou mezi tyče těžko mohli pomýšlet na nějaký bodový zisk. Opět se tak jen potvrdilo, že miletínská půda Mostku vůbec nesvědčí.

Sobotka – Horní Staré Město 5:1 (4:0)
O útočníkovi Sobotky Radku Šimkovi se bude zdát hráčům „Horňáku“ možná ještě dnes v noci. Vytáhlý rychlonohý forvard měl v sobotu excelentní střelecký den, když jen on sám ze hřiště mužstvo trenéra Záplaty vyprovodil potupným „bůrem“. Čtyři branky vstřelil už v prvním poločase, pátou přidal po přestávce. Za hosty, kteří již před zápasem avizovali problémy se sestavou a navíc během utkání přišli ještě o další dva vyloučené hráče (Poznar, Kárník), si čestný gólový zápis připsal Machalík.

Rudník – Železnice 0:1 (0:1)
Prohrát doma a ještě k tomu s posledním. To se „podařilo“ Rudníku v souboji s Želenicí. Ačkoliv domácí tým celý zápas bušil do zataženého soupeře, gól Hájíčkovi hráči nedali. Hosté spoléhali na brejky a jeden z nich krátce před přestávkou využil Rejmont.

Libáň – Úpice 5:2 (4:0)
Když o přestávce Úpičtí ztráceli na svého soupeře čtyři góly, vypadalo to na jednoznačnou záležitost domácích. Ti si náskok vypracovali z gólů po třech chybách Úpice a brance z pokutového kopu. Kdo přišel v Libáni na fotbal až druhý poločas, asi nechápavě zíral na výsledek, protože na hřišti útočila jen Úpice. V 67. minutě se trefil L. Mach a o chvíli později snížil na 4:2 Winter. Ten už v 75. minutě před prázdnou brakoustřílel další gól hostů, ale po kose zezadu se penalta k údivu všech nepískala.