Víchová B – Vysoké B 1:0 (1:0)

V prvním poločase měli domácí převahu, ze které ale vytěžili pouze jeden gól. Ve druhém postupně hosté přebrali iniciativu a Víchovští se obávali o výsledek až do závěrečného hvizdu. Branka: Matuš. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 0:1. Diváků: 50.

Tatobity – Rokytnice B 3:1 (2:1)

V podprůměrném utkání sice domácí neproměnili pokutový kop, ale nakonec se i tak radovali z výhry. Branky: Sviták 2, Mlejnek. Rozhodčí: Šarbort, ŽK: 1:0. Diváků: 50.

Horka – Nová Ves B 3:0 (1:0)

Domácí si dokázali vypracovat více šancí a zaslouženě si připsali tři body. Branky: Borůvka, Horáček, Kazda. Rozhodčí: Bittman, ŽK: 3:5. Diváků: 70.

Poniklá – Bozkov B 1:1 (1:0)

Ve vyrovnaném utkání drželi domácí od 20. minuty vedení, ale o konečné dělbě bodů rozhodl Charvát výstavní trefou v nastaveném čase. Branky: Kázmer – Charvát. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 1:1. Diváků: 80.

M. Skála B – Benecko 9:1 (4:0)

Jednoznačná záležitost domácích. K vytoužené desítce jim chyběl pouze větší klid v koncovce. Branky: Rulec 2, Kopecký 2, Ušela, Klápště, Střihavka, Bursa, Satorie – Kraus. Rozhodčí: Šimůnek, ŽK: 0:0. Diváků: 20.

Mírová B – Studenec B 3:0 (1:0)

Domácí měli celý zápas trvalou převahu a pro hosty je konečné skóre hodně milosrdné. Branky: Bakoš 2, Kubáček. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 2:2. Diváků: 30.

Rovensko B – Košťálov C 1:1 (0:1)

Vyrovnané, takticky vedené utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Branky: Brunclík – P. Móro. Rozhodčí: Novák, ŽK: 0:0. Diváků: 80.

Dohrávky: M. Skála B – Víchová B 1:3 (1:0). Branky: Kubín – Tuže 2, Kučera z penalty. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 1:1. Diváků: 30. Benecko – Bozkov B 1:2 (1:1). Branky: Mencl – Charvát, Vrabec. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 2:2. Diváků: 20.