Lhota pod Libčany – Semily 1:1 (0:1)

Jan Brett, trenér SK Semily: „V prvním poločase jsme byli lepší, ale abych byl objektivní, musím přiznat, že remíza byla z obou stran spravedlivá. Domácí měli takovou větší touhu, dělali pro to všechno. Ale našim hráčům není co vytknout. Bojovali jsme, hráli ze zabezpečené obrany a dařilo se nám to. Bohužel se mi zdálo, že jsme se báli o výsledek a a pak to přišlo. Ještě v 93. minutě tam byla nebezpečná standardka, ale prohrát jsme si nezasloužili a průšvih se nekonal."

Pěnčín/Turnov – Náchod 3:0 (2:0)

Emil Šafář, trenér FK Pěnčín/Turnov: „Už v týdnu se mi líbil přístup všech. I s vedením jsme přemýšleli o systému a jsem rád, že jsme se přesvědčili, že je lepší nehrát nějakou destrukci. Neproměňovali jsme šance. I když jsme jich opět spoustu zahodili, věřím, že se to konečně zlomilo. Soupeř měl kvalitu, ale my jsme byli jasně kombinačně lepší a šance jsme měli jen my. Dokázali jsme si, že umíme hrát. Je to bezvadný výsledek, soupeře jsme navíc v obraně do ničeho nepustili. Pracovat musíme na fyzičce, protože díky náročnému stylu síly rychle ubývají. Po třech měsících se snad konečně začíná projevovat kvalita. Lidi byli spokojení, museli se to líbit. Je potřeba pochválit všechny. Teď musíme zvládnout důležité utkání ve Dvoře Králové."

Jablonec nad Jizerou – Desná 5:2 (2:1)

David Holman, vedoucí Sokola Jablonec nad Jizerou: „O vítězství nebylo pochyb. Vyhráli jsme jednoznačně, jen nás mrzí obdržené branky, které jsme soupeři darovali zadarmo. Výkon mužstva byl velmi dobrý a diváci mohli odcházet spokojení."

Sedmihorky – Skalice 4:0 (1:0)

Miroslav Kobrle, vedoucí FK Sedmihorky: „Paradoxně to nebylo tak jednoznačné, jak by mohl napovídat výsledek. Do vyloučení šlo o vyrovnanou partii, hosté nemají slabé mužstvo. Do stavu 2:0 to byla opravdu dramatická podívaná. Vzhledem ke druhému poločasu je to ale zasloužené vítězství. Po třetí brance hosté ale už definitivně rezignovali."

Pěnčín – Košťálov 3:2 (2:1)

Michal Baudyš, asistent trenéra FK Košťálov: „V poslední půlhodině jsme proti soupeřově deseti hráčům měli velkou převahu, ale ani jednu z mnoha šancí jsme neproměnili. Právě naše nemohoucnost v koncovce rozhodla. Měli jsme ve druhé půli spoustu šancí. Naše situace je velmi kritická. Musel by se stát asi zázrak, abychom se zachránili."

Hrádek – Pěnčín/Turnov B 0:1 (0:0)

Josef Petřík ml., trenér FK Pěnčín-Turnov B: „Musím pogratulovat klukům k výbornému výkonu hlavně směrem dozadu. Soupeře jsme pustili do jediné šance, my jsme jich naopak měli asi čtyř až pět. Měli jsme v půli vést, ale nestalo se. Utkání bylo poměrně ostré, bojovné, ale ustáli jsme to. Podali jsme zodpovědný výkon hlavně směrem dozadu. Doufám, že budeme v těchto výkonech pokračovat."

Stráž p. R. – Jilemnice 3:1 (2:1)

Pavel Schauer, trenér SK Jilemnice: „I přesto, že jsme byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem, sráží nás individuální chyby jednotlivců. Remíza by asi byla zasloužená, ale nám prostě nepřeje ani to potřebné štěstíčko a nedůraz v koncovce. Malinko zamotanou hlavu máme z toho, jak sestavíme tým na příští utkání. K nemocným se nejspíše přidají po zraněních ve Stráži další. Vybrali jsme si to se vším všudy, slušela by tomu spíš remíza. S výkony rozhodčích jsme spokojeni, na ně se vymlouvat nemůžeme. Je to jen v nás, musíme nepříznivou sérii zlomit."

Lomnice – Raspenava 3:1 (0:0)

Zdeněk Baudyš, trenér FC Lomnice n. P.: „V první půli jsme trefili asi čtyři tyče. Měli jsme velký tlak, soupeř naopak vyrazil dopředu jen málokdy. Místo toho, abychom vedli 10:0, tak bylo v 80. minutě vyrovnáno. Hosté byli naskládaní na vápně, věděli jsme, že musíme být trpěliví. To, co jsme zahodili, bylo neuvěřitelné. Ale hlavně, že jsme vyhráli. Zaslouženě!"

Harrachov – Frýdlant 4:3 (3:0)

Hubert Rieger, trenér Jiskry Harrachov: „Hráli jsme dobře. První poločas byl nádherný, vyhráli jsme ho 3:0. Pak to bylo trochu dramatické, nastřelili jsme rozhodčího, z čehož bylo snížení. Ale v pohodě jsme si to pohlídali. Soupeř si v první půlce nekopl, pak to otevřel a chvíli kousal, ale vyhráli jsme zaslouženě. Navíc přišlo lidí jak na pouť."

Bozkov – Mimoň 3:2 (1:0)

Milan Mayer, asistent trenéra Sokola Bozkov: „Hra byla z obou stran zpočátku neurovnaná, postupem času se ale kvalita zlepšovala. Výhru Bozkova, která se nerodila vůbec lehce a byla perně vybojovaná, lze považovat za zaslouženou, měl více šancí. Hosté přijeli velmi dobře připraveni a představili se jako kompaktní celek. Velký dík opět patří našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit v hojném počtu."

Horní Branná – Mírová 1:3 (0:2)

Stanislav Klápště, trenér Sokola Horní Branná: „Soupeř na nás nastoupil zostra a my jsme hráli trochu zakřiknutě. Jejich zákroky byly často na hraně a my jsme se toho asi zalekli a srovnávali jsme se s tím pomalu. Soupeř byl fyzicky zdatnější, čehož využil. Byl to nepovedený zápas, na kterém byly nejlepší palačinky, které nám připravila jedna z našich fanynek."

Jiří Kadlec, vedoucí SK Mírová: „Bylo to důležité utkání pro oba týmy. My bojujeme o špici, domácí o záchranu. Hrál se otevřený fotbal, ale více šancí jsme měli přece jen my. Převahu jsme potvrdili hned na začátku, kdy Marek Jíra se štěstím prostřelil gólmana. Do půle jsme přidali uklidňující gól, a když hned po změně stran dal výborně hrající Špína na 3:0, nebylo co řešit. Zápas jsme pak už kontrolovali."

Rovensko – Zásada 1:0 (0:0)

Fakta – branka: 77. Štěpnička. Rozhodčí: Drobník. ŽK: 4:4. Diváků: 80. Sokol Rovensko: Vrabec – Náhlovský, D. Malý, Varečka, Rympler – L. Malý, Štěpnička, Špína (46. Kněbort), Hanzl (66. Pařík) – Procházka, Novotný (86. Mencl).

Marek Náhlovský, hrající předseda Sokola Rovensko: „Od začátku jsme na soupeře vlétli. Mohli jsme vyhrát poločas i 3:0, byla tam spousta závarů, při kterých nám chybělo často jen štěstí. Ve druhé půli byli hosté lepší, ale prosadili jsme se my a výsledek si uhájili. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Navíc mě těší fakt, že jsem vždycky hořekoval, jak nás je málo a teď musíme někoho posílat do béčka."

Mšeno B – Víchová 8:0 (4:0)

Fakta – branky: 18. a 75. O. Lietava, 24. a 27. Petr, 40. Hýř, 59. Novotný ml., 80. Pokorný, 86. Braniš z pen. Rozhodčí: Kovářová. Bez karet. Diváků: 30. FC Víchová: Pivoňka – Hanč, Lampa, Hamáček, Krause – Bujárek, Šablatura, Špidlen, Z. Hartig – J. Kobr (50. P. Hartig st.), P. Hartig ml. (75. Mikolášek).

Tomáš Kuřík, FC Víchová: „Věděli jsme, že hráči soupeře jsou na jiné úrovni než my, takže jsme tam odjeli s velkým respektem. Domácí byli jasně lepší. Lépe kombinovali, ale dvacet minut jsme odolávali. Pak ale Mšeno předvedlo pěknou kombinaci, přidalo druhý gól a po chybě našeho gólmana třetí. Prakticky nebylo co řešit. Nakonec se z penalty trefil ranou pod břevno i gólman soupeře."

Nová Ves – Jeníšovice 3:4 (2:1)

Fakta – branky N. Vsi: Salyga, Huráň, Svoboda. Rozhodčí: Bukvička. Sokol Nová Ves n. P.: Jíra – R. Nožička, Moravec, Zajíc, Braun – Dušta, Huráň, Svoboda, Fejfar (73. P. Nožička) – Fedor, Salyga (60. Golis).

Jan Fedor, hrající trenér Sokola Nová Ves n. P.: „Na světelné tabuli svítila 75. minuta, mezi diváky panovala skvělá nálada a my jsme vedli 3:1. Nikdo si nepřipouštěl, že by se mohlo stát to, co se nakonec stalo. Během následujících osmi minut jsme třikrát inkasovali a bylo po náladě i po bodech. Nerad a jen velmi vzácně hodnotím výkon rozhodčích, ale pro tento nenacházím jiné přídavné jméno než prazvláštní. Přesto jsme to byli my sami, kdo si prohrál téměř vyhraný zápas. Mrzí nás to hlavně kvůli fanouškům, protože něco podobného jsme jim bohužel rozhodně nepředvedli poprvé. Doufejme, že ale naposledy."