H. Branná B – Bělá 4:0 (2:0)
V úvodu neproměnili hosté dvě obrovské šance. Od 25. minuty převzali iniciativu domácí a v utkání důležitém pro oba týmy si připsali tři body. Mezi střelce se zapsal i brankář Hofman, který proměnil pokutový kop. Branky: P. Zuzánek, R. Šlechta, Hofman z pen., Dusík. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 4:4, ČK: 0:1. Diváků: 110.

Kruh – Martinice 1:4 (0:0)
V utkáních prvních dvou celků tabulky byli lepší hosté. V úvodu druhého poločasu neproměnili domácí dvě šance, při kterých hosté vykopávali míč z brankové čáry. Poté se již projevila větší fotbalovost a fyzická připravenost hráčů Martinic. Branky: Kužel z pen. – Cejnar 2, Lukeš, Buryánek. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 1:3. Diváků: 120.

D. Branná B – Roztoky 2:3 (1:1)
Domácí v utkání dvakrát vedli, ale v závěru neodolali tlaku hostů, kteří si dvěma slepenými góly zajistili důležité tři body. Branky: Huber, Kliner – Albrecht, Ginzel, Baytalon. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 1:2. Diváků: 100.

Stružinec – Mříčná 6:1 (3:0)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří měli proti odevzdanému soupeři trvalou převahu. S chutí si zastříleli a ještě neproměnili čtyři stoprocentní šance. Branky: R. Láska 2, Ševců 2, Pazderský, O. Bláha – Zákoucký. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 0:0. Diváků: 180.

Lomnice B – Vysoké 0:1 (0:0)
Už do 5. minuty mohli domácí překvapivě dvakrát inkasovat. V 60. minutě se hosté dočkali, když zaváhala celá domácí obrana včetně brankáře. V závěrečné půlhodině měli domácí drtivou převahu, vytvořili si několik šancí, ale výborný brankář hostů Berka všem atakům odolal. Zrodilo se tak největší překvapení kola. Branka: Saska. Rozhodčí: Šimůnek, ŽK: 0:0. Diváků: 80.

Košťálov B – Zál. Lhota 5:1 (1:1)
V prvním poločase ještě hosté drželi krok, ve druhém ale odpadli a domácí si připsali vysoké vítězství. Branky: Stránský, Zboroň, Baudyš ml. z pen., M. Janata, Vodrážka – M. Pacholík. Rozhodčí: Imlauf, ŽK: 3:2. Diváků: 150.

Libštát – Nová Ves 1:1 (0:1)
Průměrné utkání bez větších brankových příležitostí skončilo zaslouženou dělbou bodů. Branky: D. Kobrle – Tomášek. Rozhodčí: Imlauf, ŽK: 4:1. Diváků: 100.