Nový Bor – Jablonec n. J. 6:2 (2:0)

Domácí hráči nastoupili před soupeře s velkým respektem, ale přesto se Jablonečku dařilo půl hodiny držet nerozhodný výsledek. Zlom však přišel ve 38. minutě, kdy Suněk úspěšně zahrál nařízený pokutový kop. Hned o několik vteřin později vstřelil Nový Bor další gól a u hostů bylo smutno. Ve druhé půli pak domácí nastříleli další čtyři branky a výsledek byl jednoznačný – 6:0. Na konci zápasu však Novému Boru koncentrace opadla a hosté alespoň díky Šilhánovi a Nechanskému alespoň korigovali na konečných 6:2 pro domácí.

Semily – Doksy 0:4 (0:2)

Po předzápasové minutě ticha za tragicky zesnulé hokejisty začali lépe domácí, ale ani jedna ze tří šancí neskončila brankou. Poté se však hosté vzchopili a rozjeli válec. Ve 12. minutě se z první střely hostů trefil přesně Horčík. Další dvě akce Doks skončily neúspěchem, ale po další individuální akci zvýšil Kouba ve 22. minutě na 0:2. Do poločasu ještě promarnil ojedinělou šanci Semil Hartman a do kabin šli veseleji hosté.

Druhá půle začala opět náporem domácích. Aktivní Kouba přehodil ve 49. minutě v úniku bezmocného Koudelku – 0:3. Na druhé straně pak netrefil branku Feri. Následně měly Semily možnost zahrávat standardku, ale propadlý balón ukořistili hosté a Kouba následně dovršil hattrick. Zmar Semil pak korunoval neproměněnou penaltou brankář Koudelka, který se poprvé v sezóně mýlil.

Pěnčín/Turnov B – Košťálov 1:2 (0:1)

První šanci si připravili domácí, ale po centru Klímy netrefil Vavřich ideálně. I další šance obou jmenovaných skončily neúspěšně. A tak se ozvalo známé pravidlo nedáš – dostaneš. V nastaveném čase si nejprve slibnou šanci vytvářeli domácí, ale k míči se dostal Karel Janata, předložil míč Zboroňovi, který svou šestou brankou v sezoně otevřel skóre.

Více šancí si i ve druhé půli vytvořili domácí, většina z nich končila neúspěšně. V 65. minutě ale skončil centr Zdražila na hlavě Čermáka, který konečně vyrovnal. Poté minul bránu jak Šteffan, tak Klíma a tak rozhodli hosté. Další skvostnou přihrávku Karla Janaty zužitkoval Sádek, který přehodil vyběhnutého dorostence Štajera. Na závěr se neprosadil ani domácí Žabokrtský, a tak se z vítězství radovali hosté.

Česká Lípa B – Sedmihorky 3:1 (2:1)

Rezerva České Lípy prožila ideální vstup do zápasu, když brankou skončily obě úvodní střely domácích. Zápas pak nabral jasný směr. Domácí hráči byli „na koni“ a hosté se nemohli dostat do hry. Ve 23. minutě ale Sedmihorky přece jen skórovaly, když dorazil míč do sítě kanonýr Poul. Hra se následně vyrovnala, ale aktivita Sedmihorek končila většinou na velkém vápně domácích. Domácí pak zakončili poločas nastřelenou tyčí.
Hosté začali ve druhé půli aktivně, ale v jediné šanci hlavičkoval Špína pouze do břevna a další příležitosti končily z velké většiny na nepřesné finální nahrávce. Definitivu pak přinesla 82. minuta, kdy z brejku vsítil rozhodující trefu Měšťan.

Ostatní zápasy krajského přeboru: Pěnčín – Višňová 3:1 (2:1), Desná – VTJ Rapid Liberec 2:1 (2:0), Železný Brod – Hrádek 2:1.