Nejkvalitnější obsazení má skupina A, která však začíná až příští víkend. Expol 2010, jaký je její oficiální název, si zahrají divizní celky Dvora Králové a Náchoda, krajský přebor reprezentují Trutnov, Broumov a Police, z 1. A třídy se zúčastní Červený Kostelec a skupinu okoření svou účasti i dva polské mančafty – Klodsko a Kudowa Zdrój. Zápasy tohoto turnaje se budou hrát i na umělé trávě v Náchodě.

Ve Willcapu (skupina B) se představí Trutnov B, Jaroměř, Janské Lázně, Horní Staré Město, Úpice, Rudník a dorostenecké týmy Dvora Králové a Úpy. Tipsport Cup (skupina C) má obsazení: Mladé Buky, Mostek, Lánov, Pilníkov, Žacléř, Libeč, Poříčí a dorost Úpy B.

Expol cup 2010

Sobota 23. ledna: Dvůr Králové – Kudowa Zdrój (10), Náchod – Klodsko (10, v Náchodě), Trutnov – Broumov (12), Č. Kostelec – Police (12, v Náchodě).
Sobota 30. ledna: Kudowa Zdrój – Police (10, v Náchodě), Broumov – Červený Kostelec (10), Klodsko – Trutnov (12).
Sobota 6. února: Dvůr Králové – Klodsko (10), Č. Kostelec – Kudowa Zd. (10, v Náchodě), Trutnov – Náchod (12), Police – Broumov (12, v Náchodě).
Čtvrtek 11. února: Trutnov – Dvůr Králové (17.30).
Sobota 13. února: Kudowa Zdroj – Broumov (10), Klodsko – Police (10, v Náchodě), Náchod – Červený Kostelec (termín bude upřesněn).
Sobota 20. února: Trutnov – Kudowa Zdroj (10), Police – Náchod (termín bude upřesněn), Č. Kostelec – Dvůr Králové (12), Klodsko – Broumov (12, v Náchodě).
Středa 24. února: Náchod – Dvůr Králové (18, v Náchodě).
Sobota 27. února: Náchod – Broumov (10, v Náchodě), Trutnov – Č. Kostelec (12), Klodsko – Kudowa Zd. (10, v Náchodě).
Neděle 28. února: Dvůr Králové – Police (18.30).
Sobota 6. března: Police – Trutnov (10), Náchod – Kudowa Zdroj (10, v Náchodě), Broumov – Dvůr Králové (12), Červený Kostelec – Klodsko (12, v Náchodě).

Willcap

Sobota 16. ledna: Úpa dorost – Janské Lázně (12.20), Dvůr Králové dorost – Trutnov B (14.10), Jaroměř – Úpice (16), Rudník – Horní Staré Město (17.50).S
Sobota 23. ledna: Janské Lázně – Horní Staré Město (13.50), Úpa dorost – Dvůr Králové dorost (15.30), Úpice – Rudník (17.20), Trutnov B – Jaroměř (19.10).
Sobota 30. ledna: Dvůr Králové dorost – Janské Lázně (13.50), Trutnov B – Horní Staré Město (15.30), Dvůr Králové dorost – Jaroměř (17.20), Úpa dorost – Rudník (19.10).
Sobota 6. února: Janské Lázně – Úpice (13.50), Trutnov B – Horní Staré Město (15.30), Dvůr Králové dorost – Jaroměř (17.20), Úpa dorost – Rudník, od (19.10).
Sobota 13. února: Jaroměř – Janské Lázně (13.50), Rudník – Dvůr Králové dorost (15.30), Horní Staré Město – Úpa dorost (17.20), Úpice – Trutnov B (19.10).
Sobota 20. února: Janské Lázně – Trutnov B (13.50), Úpa dorost – Úpice (15.30), Dvůr Králové dorost – Horní Staré Město (17.20), Jaroměř – Rudník (19.10).
Sobota 27. února: Rudník – Janské Lázně (13.50), Horní Staré Město – Jaroměř (15.30), Úpice – Dvůr Králové dorost (17.20), Trutnov B – Úpa dorost (19.10).

Tipsport cup

Neděle 17. ledna: Mostek – Pilníkov (10), Žacléř – Lánov (11.40), Poříčí – Úpa dorost (13.20), Ml. Buky – Libeč (15.00).
Neděle 24. ledna: Pilníkov – Libeč (10), Úpa dorost – Ml. Buky (11.40), Lánov – Poříčí (13.20), Mostek – Žacléř (15).
Neděle 31. ledna: Žacléř – Pilníkov (12), Poříčí – Mostek (13.40), Ml. Buky – Lánov (15.20), Libeč – Úpa dorost (17).
Neděle 7. února: Pilníkov – Úpa dorost (12), Lánov – Libeč (13.40), Mostek – Ml. Buky (15.20), Žacléř – Poříčí (17).
Neděle 14. února: Poříčí – Pilníkov (12), Ml. Buky – Žacléř (13.40), Libeč – Mostek (15.20), Úpa dorost – Lánov (17).
Neděle 21. února: Pilníkov – Lánov (12), Mostek – Úpa dorost (13.40), Žacléř – Libeč (15.20), Poříčí – Ml. Buky (17).
Neděle 28. února: Ml. Buky – Pilníkov (12), Libeč – Poříčí (13.40), Úpa dorost – Žacléř (15.20), Lánov – Mostek (17).