Zálesní Lhota po dohrávce útočí na čelo okresní soutěže

Pojizeří - Vedoucí celek okresní soutěže Mříčná měla na své pronásledovatele náskok pět bodů.

20.5.2009

Ilustrační foto - fotbalFoto: Jan Bartoš

Zálesní Lhota ovšem zvítězila v 21. kole a navíc nezaváhala ani v dohrávaném utkání v Rokytnici, takže nyní ztrácí na první místo pouhé dva body. S posledním místem už se smiřují hráči Vysokého B, když v tomto kole vysoko podlehli Benecku.

Benecko – Vysoké B 6:0 (2:0)

Domácím se po delší době dařilo, svému soupeři nastříleli půltuctu branek. Branky: Smolík 3, Kraus, Lunha, Michal Hanč. Rozhodčí: Šarbort, ŽK: 0:0. Diváků: 60.

Zál. Lhota – Víchová B 2:1 (0:1)

První poločas vyhráli překvapivě hosté, ale ve druhém se už domácí zlepšili a dvěma brankami dokázali skóre otočit. Branky: Kalenský, D. Paulů – Faistaver. Rozhodčí: Bergemann, ŽK: 0:2. Diváků: 50.

Košťálov C – Mříčná 1:3 (1:2)

Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Favorizovaní domácí pečetili tři body až v 89. minutě. Branky: A. Sádek – Zákoucký 2, Spanilý. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 2:0. Diváků: 80.

Rokytnice B – Poniklá 0:1 (0:0)

Po celé utkání byla hra vyrovnaná, o výsledku tak rozhodla jedna chyba domácí obrany v 79. minutě. Branka: Macháček. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 0:1. Diváků: 60.

Mírová B – Tatobity 1:1 (1:0)

Po vyrovnaném průběhu utkání se mužstva spravedlivě rozdělila o body. Branky: Buček – Filinger. Rozhodčí: Janda, ŽK: 1:0. Diváků: 40.

Studenec B – Horka 5:0 (4:0)

Už v 15. minutě vedli domácí 3:0 a nadále pokračovali v nátlakové hře. Nevyužili ovšem množství šancí včetně pokutového kopu, a tak je výsledek pro hosty ještě lichotivý. Branky: Mejvald 2, J. synek, Kudrnáč, Buchar. Rozhodčí: Kampov, ŽK: 0:0. Diváků: 150.

Dohrávka: Rokytnice B – Zálesní Lhota 0:3 (0:0). Branky: Hofman 2, D. Paulů. Rozhodčí: laik, ŽK: 0:0. Diváků: 30.

Autor: Petr Ježek

20.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Vrchlabí je zpět na vlně. Trutnov střelecky vyhořel a nováček padl po boji

Jiří Hlavatý

Majitel Juty bude poslancem. Byl jsem si hodně jistý úspěchem ANO, říká

Trutnovsko bude mít pět poslanců, Hlavatý vyskočil do sněmovny z 18. místa

Trutnovsko - Ve sněmovně zasedne pětice poslanců z Trutnovska: do Parlamentu se dostali krajští lídři Ivan Adamec (ODS), Martin Jiránek (Piráti) a Zdeněk Ondráček (KSČM), z druhého místa uspěl také Pavel Plzák z vítězného hnutí ANO.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Královéhradecký kraj - V pátek a v sobotu mají lidé možnost jasně se vyjádřit k budoucnosti Česka. Od 14 hodin, kdy začaly volby do Poslanecké sněmovny PČR, jsou otevřené volební místnosti a voliči až do sobotního odpoledne mohou rozhodovat, kdo zemi v následujících čtyřech letech povede.

FOTBALOVÝ servis: Staré Buky porazily Mladé

Trutnovsko, Pojizeří - Fotbalový podzim pokračuje víkendovými zápasy v celém regionu, od celorepublikové Divize až po okresní soutěže.

Občané v Jilemnici řekli projektu koupaliště jednoznačně NE

Jilemnice - Nové koupaliště v Jilemnici za 76 milionů korun včetně DPH s nerezovou vanou nebude. Výsledky místního referenda, které se konaly v době sněmovních voleb, byly jednoznačné. Z 2350 hlasujících voličů vyslovilo nesouhlas s projektem vedení města 1925, pro bylo pouze 341 voličů. Účast v referendu byla 52,99 procent.