Martinice – H. Branná B 1:1 (1:0). Branky: Vágenknecht – V. Paulů. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 3:5. ČK: 0:1. Diváků: 100. Vyrovnaný duel s příležitostmi na obou stranách. V druhé půli měli domácí herní převahu až do vyloučení hostujícího Tobolky. To Horní Brannou B „nakoplo", vyrovnala hru a zaslouženě v závěru i skóre. Za svou hru v deseti si remízu zasloužili.

Stružinec – Roztoky 1:1 (0:1). Branky: Vágenknecht – Baytalon. Rozhodčí: Bergemann. ŽK: 3:3. ČK: 0:1. Diváků: 250. Hosté se již v 1. minutě ujali vedení a v dalším průběhu působili překvapivě fotbalověji. Po přestávce se domácí zlepšili a po několika neproměněných šancích v 70. minutě vyrovnali. V závěru hrály Roztoky v deseti, přesto si vypracovaly stoprocentní příležitost, kterou ovšem nedokázaly realizovat.

Zálesní Lhota – Kruh 4:0 (0:0). Branky: D. Paulů 2, R. Paulů, Hofman. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 1:1. Diváků: 50. V podprůměrném zápase, kdy obě mužstva svým výkonem potvrzovala nelichotivé postavení v tabulce,byl první poločas vyrovnaný. Ve druhém měli domácí územní převahu, dařilo se jim střelecky a po dlouhé době se radovali ze zisku tří bodů.

Vysoké – Nová Ves 1:3 (1:1). Branky: Čermák – Zajíc 2, Tomášek. Rozhodčí: Procházka ŽK: 1:2. Diváků: 60. Vyrovnaný zápas, ve kterém měli domácí více šancí, ale nedokázali je proměňovat. Hosté v 70. minutě po ojedinělé akci vstřelili gól na 1:2 a o pět minut později po chybě domácího brankáře výhru pečetili. Závěr si již zkušeně pohlídali.

Studenec – Mříčná 1:6 (0:4). Branky: L. Stránský – Zákoucký, Jiřišta, Podhorník, Malý st., Návesník, J. Jaroš. Rozhodčí: Bukvička. ŽK: 2:5. Diváků: 150. Domácí zaspali úvod. Hosté byli důraznější, pohyblivější a dokázali se prosazovat v pokutovém území a výsledkem bylo čtyřbrankové vedení. Ve 2. části se obraz hry příliš nezměnil a hosté si zaslouženě připsali tři body.

Mírová B – Košťálov B 1:5 (1:0). Branky: Kopečný – Koldovský 3, F. Tulach, M. Janata. Rozhodčí: Liška. Bez karet. Diváků: 50. Domácí měli v 1. poločase převahu, kterou ovšem vyjádřili pouze jednou brankou. V úvodu 2. půle hosté během pěti minut dvěma brankami výsledek otočili. Mírová B otevřela hru, své šance ale neproměňovala a hosté ji trestali z rychlých protiútoků. Konečný výsledek je pro domácí vzhledem k předvedené hře až příliš krutý.

Lomnice B – Libštát 2:3 – předehráno

OKRESNÍ SOUTĚŽ

Horka – Vysoké B 7:2 (6:0). Branky: Borůvka 2, Hanuš, Česák, Horáček, L. Grof, vlastní – Šeda, Pánek. Rozhodčí: Pecina. ŽK: 1:2. Diváků: 100. Domácí měli raketový vstup do utkání a už v 10. minutě vedli 3:0. Do přestávky přidali další tři branky k osudu duelu utkání. Ve 2. půli domácí pod dojmem vysokého vedení polevili a hosté dvěma brankami zmírnili svoji porážku.

Malá Skála B – Poniklá 7:0 (3:0). Branky: Novák 2, Vondál 2, Daníček, Ušela, Kopecký. Roz.: Liška. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváků: 60. Domácí měli po celé utkání převahu, s chutí si zastříleli a uštědřili nedisciplinovaným hostům krutou, ale zaslouženou porážku.

Bělá – Tatobity 2:0 (2:0). Branky: Patz, Gančarčík. Roz.: Imlauf. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Bělá měla v 1. poločase výraznou převahu, kterou vyjádřila dvěma góly, když další šance včetně penalty zůstaly nevyužity. Ve 2. části se hra vyrovnala, hosté hrozili rychlými protiútoky, ale obrana Bělé v čele s brankářem vše vyřešila.

Nová Ves B – Studenec B 0:0. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 2:1. Diváků: 180. Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Hráči obou mužstev se ale předháněli v jejich zahazování,a tak se nakonec zrodila bezbranková remíza.

Rokytnice B – Dolní Branná 0:3 (0:3). Branky: Forbelský, Horák, Kosina. Rozhodčí: Im-lauf. ŽK: 0:1. Diváků: 120. V prvním poločase si hráči Dolní Branné vypracovali tříbrankový náskok po trvalé převaze. Ve druhé části se diváci branek již nedočkali.

Bozkov B – Benecko 3:1 (3:0). Branky: Zeman, Mazánek, Vrabec – Kotouček. Roz.: Huřťák. Bez karet. Diváků: 70. V 1. půli měli domácí převahu a zaslouženě šli do tříbrankového vedení. Po obrátce hosté hru vyrovnali a v závěru se dočkali čestného úspěchu.

Víchová B – Košťálov C 5:0 (1:0). Branky: Kučera 3, Tuže 2. Rozhodčí: Rympler. Bez karet. Diváků: 60. V 1. poločase ještě hosté drželi přijatelný výsledek, ve druhém se projevila větší herní kvalita domácích, kteří se prosadili dalšími čtyřmi brankami a zaslouženě si připsali vysoké vítězství.