Libeč doma nestačila na Staré Buky, Podhůří v souboji ze „suterénu“ smetlo Kunčice, Žacléř potvrdil dobrou jarní formu proti Svobodě. V utkání Vrchlabí B – Hostinné padl jediný gól až při penaltovém rozstřelu a Rtyně se štěstím porazila Strážné. Tak dopadlo sobotní kolo v nejvyšší okresní fotbalové soutěži.

Vítězná – Lánov 5:2 (4:1). Branky: Robek 3, Lahtinen, Bogár – Havránek, P. Vališka. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Úvod utkání patřil hostům, kteří z první vážnější šance otevřeli skóre. Obdržená branka domácí probudila a během třiceti minut čtyřmi gólovými trefami otočili vývoj a zápas prakticky rozhodli. Ve druhém poločase završil výborně hrající Robek svůj hattrick a upravil na 5:1. Hosté v závěru pouze korigovali.

Kocbeře – Dolní Kalná 2:1 (1:0). Branky: Hulík 2 – Milan Ježek. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 0:1. Diváků: 40. První dějství bylo velmi vyrovnané a domácí ho vyhráli díky pohledné akci, kterou zakončil pohotově Hulík. Ve druhém poločase měli domácí převahu, ale svoje šance zahazovali. Ujala se opět pouze střela Hulíka. Kalná snížila až v samém závěru, na víc jí už nezbyl čas.

Bílá Třemešná – Pilníkov 8:1 (4:0). Branky: J. Hažer 2, Schneider, D. Kubelka, Jar. Kubelka, Čuboň, Pátý, M. Hažer – Ruml. Rozhodčí: P. Prokop. Bez karet. Diváků: 100. V úvodu utkání zůstaly na obou stranách vyložené šance nevyužity. Poté byl proti domácím nařízen pokutový kop, ten ale brankář bravurně zneškodnil. Domácí se poté vrhli do útoku a dařilo se jim i střelecky. Na opačné straně hosté pět minut před půlí trefili po brejku tyč. V úvodu druhé půle přidala Bílá Třemešná pátý gól a završila tím stovku vstřelených branek v sezoně. I nadále byla lepší. Deset minut před koncem se dočkali také hosté.

Libeč – Staré Buky 1:3 (0:0). Branky: Jón – Prokop 2, Nývlt z pen. Rozhodčí: Dyrtych. ŽK: 0:1. Diváků: 60. V první půli domácí neproměnili dvě vyložené šance, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Z kraje druhého poločasu neproměnil další vyloženou šanci domácí Jan Sekera. Byli to naopak hosté, kteří ve druhém dějství potrestali chyby domácí obrany. Plný počet bodů tedy překvapivě putuje do Starých Buků.

Podhůří – Kunčice 7:2 (4:2). Branky: Lukáš Gottstein 2, Mlejnek 2 (1 z pen.), Smejkal, David Zdržálek, Emil Zdržálek – Jakub Jeřábek 2. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 0:1. Diváků: 200. Jasně poslední sokolíci nepředvedli ani na hřišti předposlední Jiskry skoro nic, co by se dalo fotbalově hodnotit kladně. K takřka debaklu připojili domácí snad deset neproměněných šancí. Boj o záchranu v Hartě pokračuje.

Žacléř – Svoboda 4:1 (2:1). Branky: Špecián, Hradecký, Maňuch, Janata z pen. – Kosina. Rozhodčí: Bartoň. ŽK: 1:3 Diváků: 70. Baník začal na rozbahněném terénu velmi dobře a soupeře jasně přehrával, vypracoval si i několik šancí. Do vedení se dostal gólem Špeciána. Ke druhé brance mu pomohlo obrovské zaváhání hostujícího brankáře, které využil Hradecký. Po půlhodině hry hosté snížili. Jejich naděje na bodový zisk ale utnul Maňuch a po něm Janata. A když v 72. minutě hosté neproměnili penaltu, závěr se jen dohrával.

Vrchlabí B – Hostinné 0:0, na penalty 1:0. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 4:1. Diváků: 35. Vyrovnané utkání dobré úrovně. Hosté měli více šancí, remíza je však asi spravedlivá. Penaltová loterie vyšla domácím.

Rtyně – Strážné 2:1 (1:1). Branky: Balcar, Novák – Hampl. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza, nakonec ale vyhráli šťastnější domácí, kteří v závěru rozhodli.

III. třída:

Lánov B – Úpice B 3:0 (2:0). Branky: Tošovský, Půlpán, Havránek. Rozhodčí: Mahrla. Bez karet. Diváků: 60. Volanov – Bohuslavice 1:2 (1:0). Branky: Weiss – Ondráško, Najman. Rozhodčí: kocourek. ŽK: 2:3, ČK: 1:0 (Paseka). Diváků: 50. Radvanice – Poříčí 0:2 (0:0). Branky: Ulrych, Brus. Rozhodčí: Langer. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Starý Rokytník – Mladé Buky B 1:1 (0:0), na penalty 2:0. Branky: Čermák – Mikolajczyk. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 3:2. Diváků: 60. Horní Maršov – Černý Důl 3:4 (1:2). Branky: Olšák, Novotný, Drábek – Pavlíček 2, Rodr, Kučeravý. Rozhodčí: Kejzlar. ŽK: 1:0. Diváků: 50. Dolní Branná – Bílá Třemešná B 2:0 (1:0). Branky: Mečíř, Votoček. Rozhodčí: Janota. Diváků: 70. Janské Lázně B – Libotov odloženo.

IV. třída:

Dolní Kalná B – Malé Svatoňovice 4:2 (2:0). Branky: Sobotka, A. Kodýtek, R. Benecký, Zezulka – Seidel, David z pen. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:3. Diváků: 80. Hostinné B – Prosečné 1:2 (1:1). Branky: Polák – vlastní, Neškera. Rozhodčí: Louda. Bez karet. Diváků: 150. Bernartice – Borovnice 2:3 (0:0). Branky: Zdvořilý 2 – Kostov 2, Sucharda. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Velká Úpa – Podhůří B 2:8 (nehlášeno), Chotěvice – Lampertice 0:2 (nehlášeno), Chvaleč – Kuks odloženo.