Okresní přebor

Kocbeře – Libeč 2:2 (1:1), na penalty 2:0. Branky: Kulina, Horák – Janoušek, Výrostko. Rozhodčí: Lokvenc (OFS Náchod). ŽK: 1:2. Diváků: 50. Domácí měli dobrý úvod, ale po obdržené brance odpadli a na dlouhé minuty byli lepší hosté. Hra v dobrém tempu pokračovala bez větších šancí, nakonec poločasovou remízu zařídil mladík Kulina. Po přestávce se hrálo vyrovnaně a hosté ukázali, proč jsou na soupeřových hřištích mezi nejlepšími. Po dalším centru ze strany se prosadil Výrostko a domácí měli problém. Nakonec jako správný kapitán vyrovnal Horák. Spravedlivě by bonusový bod měl putovat do Libče, v penaltovém rozstřelu ale byl proti Nápravník v brance a úspěšní střelci Šmíd s Kafkou. Domácí příznivce zklamali, naopak zkušení hosté se blýskli.

Vrchlabí B – Trutnov C 1:1 (1:1), na penalty 2:1. Branky: Sedláček – Šimočko. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:3, ČK: 0:1 (Řehůřek). Diváků: 60. V 5. minutě se domácí ujali vedení po chybě v trutnovské obraně. Hostujícím hráčům se však do poločasu podařilo srovnat a vyrovnaný stav vydržel až do konce. V penaltovém rozstřelu bylo úspěšnější Vrchlabí B a získalo důležitý bod navíc.

Strážné – Kunčice nad Labem 1:0 (1:0). Branka: O. Zarebski. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:3, ČK: 0:1 (A. Kracík). Diváků: 100. První jarní zápas přinesl utkání dobré úrovně, ale také dvou rozdílných poločasů. Domácí se ujali vedení brankou O. Zarebského a další nejméně tři šance neproměnili. Druhou část začali lépe hosté, ale jejich tlak žádné šance nepřinesl. Kunčice šly poté do oslabení po dvou žlutých kartách Kracíka a Strážné si výhru pohlídalo.

Vítězná – Rtyně 0:0, na penalty 3:4. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 2:5, ČK: 0:1 (F. Krátký). Diváků: 50. Vyrovnaný zápas bez vyložených šancí na obou stranách. Hosté hráli od 60. minuty o deseti, ale domácím se podařilo soupeře zatlačit až v závěrečných pěti minutách. Vytvořili si pouze jedinou gólovou šanci, kterou ovšem nedokázali využít, a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou. V dovednostní soutěži byli šťastnější hosté, kteří si připsali o bod více.

Staré Buky – Mostek 4:0 (1:0). Branky: Pálinkáš 2, Sedláček, Maňuch. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 5:1. Diváků: 80. Už v 5. minutě se domácí první střelou ujali vedeni, což od nich bylo na dlouho vše. Kdyby hosté po poločase vedli 1:4, nikdo se nemohl divit. Do druhé půle nastoupily Staré Buky se zlepšeným výkonem, když hned v první minutě zvyšovaly na 2:0. Poté již hru ovládly a vyjádřily převahu dvěma góly. Na závěr patří gratulace Janu Gábrlemu, který nedávno oslavil 50. narozeniny.

Lánov – Podhůří 1:1 (1:0), na penalty 2:3. Branky: vlastní – E. Zdržálek. Rozhodčí: Kučera (OFS Jičín). ŽK: 3:1, ČK: 1:0 (Losenický). Diváků: 70. Vyrovnané utkání. Hosté v první půli neproměnili penaltu, domácí se ujali vedení pět minut před půlkou vlastní brankou. Ve druhém poločase bylo Podhůří lepším týmem a zaslouženě vyrovnalo. Do závěru už branka nepadla, a tak musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější hosté.

Horní Maršov/Janské Lázně B – Poříčí 2:4 (1:1). Branky: Hradecký, Olšák – Jandera 2, Brus, Janas. Rozhodčí: Prokůpek.

Program 17. kola (12. – 13.4.)

Sobota 16.30: Kunčice nad Labem – Kocbeře, Trutnov C – Horní Maršov/Janské Lázně B, Poříčí u Trutnova – Vítězná, Rtyně – Staré Buky, Mostek – Strážné, Libeč – Podhůří. Neděle 16.30: Vrchlabí B – Lánov A.