OKRESNÍ PŘEBOR

Horní Staré Město – Vítězná 4:3 (1:3). Branky: Machalík (z pen.), Kulda, Dvořák, Skuček – Kropáček 2, Pohořelý. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 2:7. Diváků: 110. Na začátek sezony se hrál velmi kvalitní a vyrovnaný zápas. Během dvaceti minut hosté potrestali dvě chyby domácí defenzívy a vedli 0:2. Poté převzal iniciativu Horňák a snížil na 1:2, avšak po další hrubce v obraně vsítili hosté třetí gól. Ve druhém dějství domácí během deseti minut třemi brankami skóre otočili a dostali se do vedení. Do konce diváci už gól neviděli, i když šance byly na obou stranách.

Hostinné – Dolní Kalná 3:3 (2:0), na penalty 1:2. Branky: Jakoubek 2, Nossek – J. Jiřička 2, A. Kodýtek. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:2. Diváků: 100. V tradičním derby začali lépe domácí, kteří už ve 12. minutě vedli 2:0 a vypadalo to na pohodový zápas. Jenže hosté nesložili zbraně a ve druhé půli během patnácti minut skóre dokonale otočili. Při závěrečném náporu se Tatranu podařilo alespoň vyrovnat, ale v penaltové loterii získali druhý bod hosté z Dolní Kalné.

Kocbeře – Vrchlabí B 3:2 (2:2). Branky: V. Šolc 2, Hulík – A. Zajíc 2. Rozhodčí: Machata. ŽK: 2:3. Diváků: 40. Utkání mělo divoký úvod, ve 3. minutě bylo skóre již 1:1. Hosté byli v první půli lepší a nebezpečnější a brzy se také zaslouženě ujali vedení. Jiskru vysvobodil parádním trestným kopem Víťa Šolc. Ve druhém dějství byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Rozhodnutí přinesl další trestný kop Šolce. Potom se stav nervózního utkání už nezměnil.

Rtyně – Staré Buky 2:0 (1:0). Branky: Křesťan, L. Bareš. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 1:1. Diváků: 60. V první vyrovnané půli se podařilo domácím vstřelit vedoucí branku. Ve druhém poločase už byli hostitelé lepší, což potvrdili další brankou. Všechny body tak zaslouženě zůstaly ve Rtyni.

Svoboda – Lánov 3:1 (3:1). Branky: Doležal, Karlík, Kosina – Vališka. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Domácí začali utkání náporem a za deset minut vedli o dvě branky. Na 3:0 zvýšil po krásné akci Makovského Kosina. Další šance zahodili Karlík a střelec posledního gólu. Hosté snížili po chybě obrany Vališkou. Druhou půli ovládl Lánov, ale Svoboda pozornou obranou dotáhla utkání k vítězství.

Kunčice nad Labem – Bohuslavice 6:3 (2:2). Branky: M. Kracík 2, T. Jílek 2, D. Jeřábek, J. Jeřábek – Poláček 2, Stránský. Rozhodčí: R. Nývlt. ŽK: 1:3. Diváků: 60. Domácím se herně i výsledkově vstup do soutěže povedl. V prvním poločase z pěti jasných šancí proměnili dvě a ve dvacáté minutě vedli 2:0. Potom ale přišly dvě fatální chyby a poločasové skóre bylo 2:2. Další tři rychlé branky na začátku druhé půle přinesly klid na kopačky domácích. Hostující Poláček svojí druhou brankou stihl ještě snížit na 5:3, ale šestá branka T. Jílka rozhodla o jasné výhře kunčických hráčů.

Strážné – Podhůří 1:1 (0:0), na penalty 3:1. Branky: Jirsa – E. Zdržálek. Rozhodčí: Trejbal. ŽK: 5:4, ČK: 1:0 (Koldovský). Diváků: 120. V tradičním derby se nehrál příliš pohledný fotbal. Hosté z Harty byli lepší, ale šancí si mnoho nevytvořili. A tak se po bezbrankovém poločase nejen přiostřilo, ale i branky začaly padat. Hosté se ujali vedení, když už hráli proti deseti. Domácí vyrovnali z pokutového kopu. V penaltovém rozstřelu byli domácí šťastnější.