OFS Trutnov U11

OFS Trutnov – OFS Hradec Králové 3:5. Vstup do turnaje podkrkonošským borcům nevyšel. Trenéři za nepříjemného stavu upozornili hráče, že každá branka může týmu pomoci do další průběhu a v závěru utkání se mladíkům podařilo vstřelit tři góly, což se ukázalo pro další vývoj jako klíčové.
Branky: Demuth 2, Vítek.

OFS Trutnov – OFS Rychnov nad Kněžnou 3:2. Rychnov v celém průběhu ligy ještě neprohrál, ale v minulém turnaji mu dokázali Trutnovští sebrat bod. Svěřenci trenérů Kafky a Kaplana chtěli navázat na závěr předešlého utkání a sehráli dobrou partii. V zápase soupeř vedl 2:1, ale trutnovskému výběru se podařilo duel otočit a nakonec se radoval z výhry.
Branky: Vítek, N. Sováková, Hetflejš.

OFS Trutnov – OFS Jičín 5:3. Trutnov do utkání doslova vlétl. Rychle šel do dvougólového vedení, ale pak soupeř třemi góly otočil skóre. Bojovníci opět zařadili vyšší výkonností stupeň a předvedli další z mnoha obratů ve skóre. Dva góly vsítil Demuth.
Branky: Demuth 2, N. Sováková, Vítek, Vlach.

OFS Trutnov – OFS Náchod 4:1. Do posledního utkání podkrkonošští fotbalisté vstupovali s jistotou celkového 2. místa v Zimní halové lize, zároveň ale s motivací porvat se o vítězství na turnaji. Po bojovném výkonu a překvapivě jednoznačném průběhu hráči z Pokrkonoší vyhráli.
Branky: Demuth a N. Sováková 2.

A jak hodnotili vystoupení týmu trenéři Bohumil Kafka s Radkem Kaplanem?

„Úvodních patnáct minut turnaje se nám nepodařilo, nevypadlo to s námi dobře, ale včas jsme to dokázali zlomit a opět jsme se vrátili k naší hře. Sice jsme v dalších dvou zápasech nabídli divákům a hlavně rodičům hráčů velké drama, ale po každé se šťastným koncem pro naše barvy. Po pěkném obratu jsme dokázali jako jediní porazit suveréna z Rychnova. Po dvou druhých místech, jsme turnaj dokázali vyhrát."

V celkovém pořadí Zimní halové ligy obsadil OFS Trutnov druhé místo a z něho měla podkrkonošská parta upřímnou radost. „Naše druhé místo v ZHL je zasloužené, jelikož jsme pokaždé dokázali zabojovat, nic pro nás nebylo ztracené a téměř v každém zápase jsme museli otáčet skóre. Určitě se našla fotbalovější mužstva, ale my jsme dokázali tuto činnost nahradit srdcem. Z velmi úzkého počtu hráčů ročníku 2002 v okresu Trutnov jsme dokázali sestavit výbornou partu, která si šla za svým. Dvě hráčky a brankář mohli startovat za mladší ročník, ale výkonností potvrdili oprávněnost startu v tomto výběru. Klukům a dvěma slečnám přejeme mnoho úspěchů nejen v jejich fotbalové kariéře. Opět se těšíme na jarní akci OFS, tentokrát již na zeleném trávníku."

OFS Trutnov U11 (ročník 2002) na Zimní halové lize reprezentovali: N. Sováková, A. Sováková, O. Vítek, P. Straka (všichni TJ Dvůr Králové), P. Vlach, O. Jadrný, P. Lněnička (všichni TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší), J. Hetflejš (SK Sparta Úpice), M. Demuth (Baník Žacléř), J. Valenta (Tatran Hostinné).

OFS Trutnov U10

Závěrečné klání si chtěli užít i hráči o rok mladší, výběru U10 se ale v Třebši tolik nedařilo. Svěřenci kouče Tomáše Navrátila vyšli hned ve třech zápasech střelecky naprázdno a jediný bod si připsali za remízu 0:0 proti OFS Náchod.

Výsledky OFS Trutnov U10: – OFS Hradec 0:3, – OFS Rychnov 3:4 (branky: Navrátil ml. 3), – OFS Jičín 0:4, – OFS Náchod 0:0.

Na posledním třetím klání okresních výběrů podkrkonošskou partu reprezentovali: P. Straka (TJ Dvůr Králové), M. Stránský, D. Navrátil (oba FK Dolní Kalná), K. Hampl (FC Vrchlabí), R. Horváth, A. Birka (oba TJ Baník Žacléř), F. Čáp (TJ FC Avon Rudník), D. Kreibich (Jiskra Kocbeře), V. Marel (Sokol Vítězná).

Také turnaj této kategorie zhodnotil trenér, v tomto případě Tomáš Navrátil:

„Ani ve třetím turnaji se nám nepodařilo dosáhnout lepších výsledků, byť pouze celek Jičína nás jednoznačně přehrál. V prvním utkání jsme opět doplatili na chyby brankáře, který soupeři na góly doslova „namazal", sami jsme byli naopak absolutně neproduktivní. Ve druhém duelu nám vypomohla Nela Sováková ze staršího výběru a na kvalitě se to hnedka projevilo. Utkání jsme začali výtečně, již po patnácti sekundách vedli, vypadalo to pouze na výši skóre. Jenže soupeř výsledek otočil na 4:2 a na vyrovnání nezbyl čas. Ve třetím zápase jsme prohráli s celkovým vítězem z Jičína, zaslouženě, byť i my jsme měli několik šancí včetně nastřelené tyče. V závěrečném utkání jsme uhráli bodík se siným Náchodem, jako ziskový ho lze počítat díky mimořádnému výkonu brankáře Petra Straky, jako ztrátový díky špatné koncovce Dana Navrátila, jenž spálil dvě minuty před koncem tisíciprocentní tutovku. Objektivně však musím konstatovat, že naše umístění odpovídá předvedené hře a hlavně výkonnosti jednotlivých hráčů." ⋌