Zmar Bohuslavic. Náskok 2:0 nestačil ani na jeden bod

Trutnovsko - Konečně! V okresním přeboru bylo zásluhou krásného jarního počasí odehráno první kompletní dějství.

9.4.2018

Ilustrační foto.Foto: Deník/Daniel Seifert

Bez ztráty bodu zvládla 18. kolo okresního přeboru vedoucí čtveřice mužstev, mezi kterou se ve zbytku jara s velkou pravděpodobností rozhodně o postupujícím celku do krajské soutěže I. B třídy. Nijak jednoznačné výsledky ale tentokrát fotbaloví příznivci neviděli.

Bohuslavice – Trutnov C 2:3 (0:0)

Věkově nejzkušenější tým soutěže z Bohuslavic před týdnem sehrál nešťastný duel na Mostku, kde prohrál gólem z 81. minuty. A smůlu si přenesl i do druhého jarního zápasu. Po bezbrankovém poločase mu v derby s Trutnovem C zajistili dvoubrankový náskok Eflér s Najmanem. Hosté se ale trefou z 67. minuty vrátili do utkání a v závěru výsledek otočili ve svůj prospěch.
Branky: 57. Eflér, 62. Najman – 67. Skalický, 76. Kárník, 83. M. Zákravský. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 2:4. Diváci: 60.

Volanov – Vrchlabí B 1:4 (0:3)

Fotbalisté Volanova již na jaře dokázali zaskočit v tabulce druhou Vítěznou a tak si před zápasem nemohl být ničím jistý ani lídr přeboru. Vrchlabská rezerva k utkání přistoupila s plnou vážností a už do přestávky stihla soupeři nasázet tři branky. První z penalty, další dvě těsně před pauzou.
Branky: 68. Mach – 10. J. Zajíc z pen., 40. Janda, 45. Montagna, 63. Blažek. Rozh. Seidel. ŽK: 2:1. Diváci: 30.

Vítězná – Janské Lázně 2:0 (0:0)

Pokud chtějí domácí fotbalisté v tabulce dál nahánět rivala z Vrchlabí, nemohou si již dovolit žádné bodové ztráty. Proti Janským Lázních se ale na vítězství nadřeli. Hosté dorazili jen se základním počtem hráčů, zato s matadorem Radovanem Hromádkem. Na gól se čekalo až do 53. minuty, v níž se prosadil kanonýr Robek. Vítěznou pojistku favoritovi zajistil Andrle.
Branky: 53. V. Robek, 72. Andrle. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 1:1. Diváci: 40.

Podhůří – Žacléř 1:4 (1:3)

Stejně jako na podzim skončila i jarní odveta vítězstvím Baníku o tři branky. Hrdinou zápasu byl se dvěma góly Lukáš Brožek.
Branky: 33. P. Přívratský – 21. a 28. Brožek, 42. Mádle, 88. Ondráško. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 4:0. Diváci: 70.

Strážné – Poříčí 2:1 (0:0)

Důležité tři body zajistily domácímu týmu dva slepené góly v rozmezí od 63. do 67. minuty.
Branky: 63. Plecháč, 67. A. Hampl – 49. Korda. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (71. Machalík). Diváci: 50.

Rtyně – Mostek 1:0 (0:0)

Ve Rtyni se oba soupeři trápili s koncovkou. Jediný gól zápasu vstřelil v 68. minutě Vítězslav Prouza.
Branka: 68. Prouza. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

Hajnice - Malé Svatoňovice 3:2 (1:0)

Souboj nováčků byl na góly bohatý. Ten vítězný padl z pokutového kopu.
Branky: 2. a 50. Hrneček, 73. Hejný z pen. - 54. Tyrner, 78. F. Králiček. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:2. Diváci: 70.

+ Podat inzerát

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 23 000 Kč

Obsluha průmyslových robotů Obsluha průmyslového robotu ve sváření kovů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: OBSLUHA PRŮMYSLOVÉHO ROBOTU VE SVÁŘENÍ KOVŮ, Nabízíme : příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, osobní i tel. kontakt možný od 6.00 - 14:30 hod.. Pracoviště: Tmw, a.s., Nedbalova, č.p. 573, 544 01 Dvůr Králové nad Labem. Informace: Jan Mirský, +420 602 402 724.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 16 500 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 16500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do stomatologického centra v Jilemnici přijmeme administrativní pracovnici, pracovníka. Podmínkou je dokonalá znalost ruštiny a ukrajinštiny. Nástup nejlépe od 1. 5. 2018, , kontakt: e-mailem, , kontakt: e-mailem. Pracoviště: Ecce dent s.r.o., Geologa Pošepného, č.p. 263, 514 01 Jilemnice. Informace: Neumannová, .

Zdravotnictví - Zdravotnictví Psycholog 15 800 Kč

Osobní, rodinní a sociální psychologové Rodinný poradce. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15800 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: RODINNÝ PORADCE, Centrum psychologické podpory, z.s., přijme rodinného poradce do pracovního poměru na zkrácený úvazek 0,5. , Nabízíme: zajímavou práci s klienty, práci v malém pracovním kolektivu, ve stabilní organizaci, možnost profesního rozvoje., Požadujeme: splnění předpokladů pro výkon povolání rodinného poradce pro sociální oblast, dle § 116a, zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, s požadovaným VŠ vzděláním (jednooborový psycholog nebo VŠ humanitního směru s absolvovaným výcvikem v rodinném poradenství nebo psychoterapii, min. 400h), dále požadujeme komunikační dovednosti, znalost práce na PC, organizační schopnosti, zvýšenou zodpovědnost., Nástup od: 1. 7. 2018, nebo dle domluvy., Platové podmínky: 15.800,- Kč hrubého/poloviční úvazek., V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 603 745 282, 603 283 473 nebo emailu cpp@poradna-vrchlabi.cz.. Pracoviště: Centrum psychologické podpory, z.s. - provozovna, Komenského, č.p. 1248, 543 01 Vrchlabí 1. Informace: Kontakt, +420 603 745 282,603 280 473.

Výroba - Výroba Správci objektů 18 000 Kč

Správci objektů Údržbář. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ÚDRŽBÁŘ - manuální zručnost, spolehlivost, ŘP skupiny B, ubytování a strava zajištěna. Pracoviště: Uniservis hradec králové, a.s., hotel astra, 543 51 Špindlerův Mlýn. Informace: Helena Skokanová, +420 607 804 822.

Projekt Ukrajina už přivede do kraje jen sestry

Cenu ředitele Správy KRNAP získal historik a bývalý ředitel Krkonošského muzea ve Vrchlabí Miloslav Bartoš.
15

Ceny ředitele Správy Krkonošského národního parku získalo šest osobností

Akrobacie s hlavou v kanálu, záchrana bobra a pohřeb motorkáře: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 19. dubna 2018.

Ony to vážně dokázaly!

Trutnov - Naposledy před dvěma lety slavil trutnovský basketbal velkou medaili. Ženy tehdy na palubovce Hradce Králové famózním výkonem v závěrečné čtvrtině stáhly jedenáctibodovou ztrátu a zatím naposledy zvedly nad hlavu pohár pro bronzový tým nejvyšší domácí soutěže.

Seriál Deníku: Dobové snímky najdete tentokrát z obce Rudník

Rudník - Letos si připomínáme stoleté výročí od vzniku Československa. K oslavám se připojuje i regionální Deník, a to unikátním projektem Jak jsme žili v Československu.

Osmí z 62 oddílů. Trutnováci v Podolí zabodovali

Trutnov - Trutnovští plavci se v sobotu zúčastnili 14. ročníku Jarní ceny Prahy na dlouhém bazénu v Podolí. Závod byl velmi kvalitně obsazen (670 plavců z 62 oddílů z ČR a SR) a v jednotlivých ročnících se představila řada medailistů z republikového šampionátu. Ani v takto obrovské konkurenci se ale malí Východočeši neztratili. Ač jich závodilo pouze deset, dokázali vybojovat krásné 8. místo v hodnocení oddílů.