Krkonošská 70 v běhu na lyžích. Krkonošská 70 v běhu na lyžích. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Foto: Deník/Jan Braun V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Foto: Deník/Jan Braun V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Foto: Deník/Jan Braun V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Foto: Deník/Jan Braun V sobotu se uskutečnil 63. ročník nejstaršího českého závodu běžkařů Krkonošská 70. Start a cíl byl v lyžařském středisku Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně.