Zdroj: Ota Bartovský
Zdroj: DENÍK/Petr Ježek
Vyhlášení ankety: Nejúspěšnější sportovec Pojizeří 2009
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Pátý Kolektiv mládeže – ČKS SKI Jilemnice.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Druhý kolektiv mládeže – Lukáš Daněk a František Holík – družstvo mladších žáků – skokani LSK Lomnice nad Popelkou.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Vyhlášení ankety: Nejúspěšnější sportovec Pojizeří 2009
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Vystoupení kadetek z Fit studia aerobiku Jany Boučkové, které skončily třetí mezi kolektivy mládeže.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Trojice slavných předávajích, diskař Imrich Bugár, skokan na lyžích a v současnosti poslanec parlamentu ČR Pavel Ploc a prezident Golf clubu Semily Václav Schovánek.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Druhý v kategorii mládež jednotlivci Čestmír Kožíšek (LSK Lomnice n. P.)
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Vyhlášení ankety: Nejúspěšnější sportovec Pojizeří 2009
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Vítěz v kategorii mládež jednotlivci Adam Sebastián Helcelet (AC Syner Turnov).
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Cenu pro Sportovní hvězdu čtenářů Krkonošského deníku přebírá za Romna Koudelku (LSK Lomnice n. P.) jeho trenér Tomáš Portyk. Předává sportovní redaktor Krkonošského deníku Petr Ježek.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Helena Zeťová
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Moderátor večera Radek Šilhán
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Vítězný kolektiv mládeže – družstvo juniorů AC Syner Turnov – nejvyšší uprostřed kapitán Adam Sebastián Helcelet.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Jednotlivci mládež, zleva desátá Ludmila Horká )HSK Benecko), devátý Vítek Háček (TJ Jiskra Harrachov), osmý Lukáš Daněk a sedmý František Holík (oba LSK Lomnice).
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Tři nejlepší trenéři, zleva první Tomáš Portyk (LSK Lomnice n. P.), třetí Radek Louda (TSC Turnov) a druhý Miroslav Reichl (AC Syner Turnov).
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Do síně slávy vstoupil Mojmír Stuchlík, jediný semilský olympionik.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Do síně slávy vstoupili Mojmír Stuchlík a dvojčata Horst a Wolfgang Slavíkovi.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Pátý kolektiv dospělých – družstvo žen Golf club Semily.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Cenu pro čtvrtý kolektiv dospělých převzal František Zikuda.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Třetí kolektiv dospělých – TSC Turnov, přebírali Radek a David Loudovi.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Cenu pro nejlepší kolektiv dospělých – muže AC Syner Turnov přebírali Jaromír Dědeček (na snímku) a Adam Sebastián Helcelet.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Kategorie Jednotlivci dospělí – zleva osmá Simona Jiřičková (ČKS SKI Jilemnice), desátý Adam Zika (SK Studenec), za devátého Vladimíra Fraňka (TSC Turnov) přebírá Radek Louda, sedmý Petr Kazda (TJ Turnov).
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Zleva předávající Aleš Hozdecký a Vladimír Śimek, jednotlivci dospělí – za šestou Danileu markovou (SK Studenec) přebírá Adam Zika, pátý Jakub Oma (TJ Turnov) a čtvrtý Otakar Machytka (Fit studi M Semily).
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Nožní žonglérka Marta.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Zleva Jan Korbel, Vladimír Boháč a třetí v kategorii jednotlivci dospělí – kickboxer Jan Kazda (TJ Turnov).
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Druhý v kategorii jednotlivci dospělí – kladivář Pavel Bukvic (AC Syner Turnov). V pozadí šéfredaktor divize východ Jan Korbel.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek
Trenér Tomáš Portyk.
Zdroj: DENÍK/Jan Jelínek