Miminka z našeho regionu

Miminka z našeho regionu

Zdroj: Deník

TOMÁŠ DUPILKA se narodil 7. května v 16.48 hodin Pavlíně Manychové a Petru Dupilkovi. Vážil 2,89 kilogramu a měřil 47 centimetrů. Rodina bude bydlet v Úpici. F

Zdroj: DENÍK/Jaroslav Pich

MALVÍNA ČEŇKOVÁ se narodila 10. května ve 4.01 hodin Lucii Moravcové a Vojtěchu Čeňkovi. Vážila 3,65 kilogramu a měřila 51 centimetrů. Rodina bydlí ve Dvoře Králové nad Labem.

Zdroj: DENÍK/Jaroslav Pich

ADÉLA NOVOTNÁ se narodila Daně a Tomášovi 7. května v 6.05 hodin. Vážila 3,9 kilogramu a měřila 53 centimetrů. Doma v Hrabačově už čeká i bráška Adámek.

Zdroj: Pavla Mendřická

LUKÁŠ ČERNÍK se narodil Janě Mádlové a Luďku Černíkovi 7. května ve 23.34 hodin. Vážil 3,935 kilogramu a měřil 51 centimetrů. Doma v Nové Pace už čeká i bráška Matyáš.

Zdroj: Pavla Mendřická

SÁRA ADÁMKOVÁ se narodila 6. května v 7.48 hodin Barboře Hallerové a Jiřímu Adámkovi. Vážila 3,625 kilogramu a měřila50 centimetrů. Doma v Mladých Bukách čeká i bráška Vojtíšek.

Zdroj: Pavla Mendřická

krásnějším miminkem Krkonošského deníku se stal Filip Mašek z Trutnova, který se narodil 18. dubna Janě Novotné a Vladislavu Maškovi v trutnovské porodnici. Rodina si ve čtvrtek převzala cenu za vítězství v anketě Krkonošského deníku.

Zdroj: DENÍK/Jaroslav Pich

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
Soutěž Srdcem spolu ocení tým s nejlepšími fanoušky
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: McDonald's Cup