Co na letošní sezonu říká trenér Jaromír Branda?

„Nejsem úplně spokojený, chtěli jsme se probojovat mezi čtyři nejlepší týmy,“ mrzí ho neúčast mezi elitou soutěže.

Na vině je především začátek sezony, který ve Dvoře nevyšel, tak jak si představovali.

„Přitom jsme trénovali dobře, byl tady ještě Láďa Lubina, který do našeho hokeje vnesl nové prvky,“ pochvaloval si spolupráci s bývalým pardubickým hokejistou a trenérem, který je i odchovancem královédvorského klubu. „Dělal to trošku jinak, než na co jsme byli zvyklí, což pro nás bylo velice pozitivní. Jenže na ledě se to neprojevovalo,“ dodal Branda.

Paradoxně blýskání na lepší časy ve Dvoře přišlo až po Lubinově odchodu do extraligové Komety. „Pokračovali jsme v jeho práci a začali jsme vyhrávat,“ pravil trenér. Několika výpadkům se tým ale stejně nevyhnul, a tak se musel spokojit s boji jen o 5. až 8. místo.

„Myslím si, že mančaft nemáme špatný. Zapracovali se do něj mladí kluci a do budoucna by to mohlo být dobré. Porazili jsme vlastně všechny účastníky krajské ligy,“ poukázal na tento fakt Jaromír Branda. Dvorákům v sezoně hodně pomohl i příchod brankáře Libora Barty. „Parta je tady dobrá a myslím, že pokud budeme pokračovat v započaté práci, mohlo by to být lepší a mohli bychom se vrátit na přední pozice, jako tomu bylo vždycky,“ uzavřel kouč.