HC Jičín – HC Jaroměř 8:0 (3:0, 2:0, 3:0)

Již od začátku dostalo domácí družstvo, za které hrají junioři HC Lomnice i HC Jičín, hosty pod tlak. Hráči v pohodě kombinovali a dobře bruslili. Hosté byli tak bezradní, že se podstatě nedostali do útočného pásma domácích a vyprodukovali jen dvě střely za dvě třetiny… Pouze výborný gólman a střelecká ukvapenost domácích pomohly hostům k milosrdnému stavu 5:0 po 40 minutách. V poslední části se přechodně koncentrace hráčů Jičína snížila a hosté se také dostali k zakončení. Domácí se pak opět vrátili k nátlakové hře a přidali další tři branky.

Nula na kontě domácího brankáře Mrázka se protáhla na 195 minut a impozantní skóre posledních tří zápasů 25:0 svádí k optimismu. Příští týden ale čeká juniory derby v Nové Pace, před kterým musí hráči zcela zapomenout na poslední výsledky.

Střely: 51/10 (16/1, 20/1, 15/10). Vyloučení: 6:4. Kanadské bodování HC Jičín: Stránský a Šulc (1+2), Sehnoutek a Pivinský (2+0), Mácha a Novotný (1+1), Kocourek, Syrovátka, Mašek a Body (všichni 0+1). Sestava HC Jičín: Mrázek - Holec, Skrbek, Křivský, D. Košťák, Kocourek, Němec - Stránský, Šulc, Sehnoutek - Novotný, Mácha, Syrovátka - Mašek, F. Košťák, Body - Pivinský.