Vrchlabí - Nová Paka 5:1

Domácí v souboji s nováčkem využili služeb všech svých ofenzivních opor a už v 6. minutě Bednář v přesilové hře nabíjel na úvodní trefu Urbanovi. Na další gól si parádní návštěva (1190 diváků) musela počkat až do poloviny zápasu, kdy se trefil obávaný kanonýr Sýkora a domácí vedli 2:0.

Nejvíc branek nabídla třetina závěrečná. Nejprve hostům vykřesal naději Hidveghy, chvíli poté ale Mrňa vrátil svému týmu dvoubrankové vedení, které ještě navýšili Matějček se Sýkorou.

Fakta – branky a asistence: 6. Urban (Bednář, Mrňa), 29. Sýkora (Havránek, Bednář), 51. Mrňa (Bednář, Sýkora), 54. Matějček (Chalupa, Hozák), 58. Sýkora (Havránek, Urban) – 49. Hidveghy (Műller). Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Pechánek. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:1. Diváci: 1190. Třetiny: 1:0, 1:0, 3:1. HC Stadion Vrchlabí: Soukup – Jirků, Havránek, Bendík, Vágner, Vašíček, Voženílek, Kynčl, J. Moník – Sýkora, Urban, Bednář – Hlaváč, Matějček, Mrňa – Hozák, Kastner, Chalupa – Dvořák, Bláha, Jirásek.

Hokejová extraliga: HC Dynamo Pardubice - Mountfield HK.