Choceň – Vrchlabí 5:5 (2:2, 3:2, 0:1).

V utkání proti zatím nejlepšímu soupeři z kvalifikace byl hodně vidět hostující útočník Tomáš Jirků, jenž asistoval u čtyř z pěti vrchlabských branek. V závěru mohli oba týmy rozhodnout. Fořt neproměnil trestné střílení, gólmana Biegla zase na druhé straně zachránila tyč.

Fakta – branky a asistence: 11. P. Prachař (T. Prachař), 18. Beránek (Milota), 27. Pilař, (Šeda), 29. P. Prachař (T. Prachař), 35. Pilař (Šeda, Milota) – 10. Bláha (M. Svoboda), 11. Zázvorka (Jirků), 24. Jakubec (Zázvorka, Jirků), 30. Zázvorka (Fořt, Jirků), 44. Fořt (Jirků). Rozhodčí: Nrech – Chocholoušek, Kříž. Vyloučení: 9:10, navíc Malý 10 minut OT – Blažej 10 minut OT + do konce utkání. Využití: 1:2. Diváků: 850.

Nejdek – Vrchlabí 2:2 (1:0, 1:2, 0:0).

Další výsledky z víkendu: Veselí n. L. – Nejdek 13:4, Choceň – Veselí n. L. 8:5.