Start do sezony královédvorským hokejistům vyšel na jedničku. Jedinou kaňkou tak zůstává „zvláštní" odchod trenéra Tomáše Topola, jenž v klubu skončil krátce před nedělním duelem na ledě Hronova (7:1).

Tým po něm každopádně přebral dosavadní asistent Ivan Houda a jeho společně s týmem čeká dnes další mistrovské utkání. Pod Hankův dům dorazí o body bojovat soupeř z Nového Bydžova.

Hrát se bude od 18 hodin a domácí budou chtít potvrdit skvělou bilanci z vlastního ledu, na kterém zatím neztratili ani bod.

Z výšky soupeře sleduje i Vrchlabí

Spokojenost panuje také s výsledky regionálních zástupců ve II. lize. Zde se hokejisté vrchlabského Stadionu domácím vítězstvím nad Sokolovem (9:1) vrátili na první příčku a cenný bod z Jablonce dovezl Trutnov.

Velkou pozornost budí ale především vrchlabské výsledky v Elektromont aréně. Tým trenéra Hlaváče tam soupeře doslova drtí. Dva předchůdci Sokolova z Krkonoš odjeli dokonce s desetigólovým výpraskem.

Ne náhodou tak právě borci z Vrchlabí vévodí hráčským statistikám. Martin Filip s dvanácti body vede kanadské bodování, Tomáš Šťastný je třetí a druhý mezi střelci. II. liga pokračuje v sobotu.